Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomtömegnövelőnek mik a...

Izomtömegnövelőnek mik a mellékhatásai? (strong gainer) lehet proteinnel együtt fogyasztani? (protein fuel/biotech usa/)

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 10:08
 1/2 bazsa83 ***** válasza:
Az egyetlen mellékhatása a sok fehérjének a pattanásodás!Ha rendesen edzel és nem csak döntöd magadba a cuccot akkor semmi bajod nem lesz.Nem mintha amúgy lenne,de azért a májat és vesét enyhén terheli de ez elhanyagolható!Én 8 éve testépítek és használtam már szteroidokat is amik lassítják a fehérje szintézist,ami álltal felhalmozodik a fehérje a szervezetben és nemrég,3 hónapja voltam vér vizsgálaton ahol megállapították,hogy se a vesémnek se a májamnak semmi baja!Ami mellékhatásként felléphet még:Hízás(izmosodás)Bűdös bélgáz :) és az eleján kis hasmars!A hasmars nem mindenkinél jelenkezik és álltalában rövid idő után megszünik! amúgy ez az egész semmivel nem rosszab mint 1 fél grilcsirke egy nagy adag rizzsel,aztán némi gyümölcs és saláta!Amit leöblítesz 1 pohár tejcsivel!:)Szal semmijen káros és rossz mellékhatása nincs!!!Viszont a pozitívum,hogy erősödik tölle fizikumod az immunrendszered és ezek álltal megnövekszik az önbizalmad és javul a közérzeted!
2010. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ sokat segített ;)
2010. nov. 9. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!