Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Adipokill? Vélemények, tanácso...

Adipokill? Vélemények, tanácsok a szedéséről? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Télen szeretnék elkezdeni szálkásítani de sajnos nem értek hozzá. Úgy terveztem hogy diétázok. Szénhidrátot próbálom minimálisra csökkenteni. Üditők édességek stb kilőve. Rizs,zabpehely, pufirizs, zöldségek. Ezekre gondoltam szénhidrátforrásnak. Mellett megy természetesen a 2g/tskg fehérje. Lehetőleg csirkemellből + 100whey pro-ból. Napi 5-6 kaját tervezek. Mellette szeretnék szedni Carni-Matrix-ot és Adipokill-t? Valami ötlet a szedésre? Edzés előtt nyilván a karnitin. De az adipi mikor menjen? Amúgy heti 4 súlyzós edzésen van és heti 3x25perc HIIT edzés. Kérem csak hozzá-értő írjon!
2010. nov. 4. 12:08
 1/6 A kérdező kommentje:
hát úgy látszik nem ért hozzá senki...
2010. nov. 9. 14:23
 2/6 anonim válasza:
0%

Én sem értek hozzá Öcsém, de ha tele akarod nyomni magad ilyen szarokkal, az a te dolgod. Gondolom szeretnél tetszeni a lányoknak, de meg is érdemled, ha olyan csajokra hajtasz, akiknek ez számít. Nyugodtan told csak tele a szervezeted mindenféle trutymóvan, mert így legalább a 30-as éveidben rá fogsz jönni, hogy nem tetted jól. Mindenki tanuljon a saját kárán...

Hova sietsz? Mi lenne, ha hagyományos (kemikáliáktól mentes módon) próbálnád elérni a célod? Ja! Hogy tovább tart? Hát igen...a türelem és a céltudatosság is egy erény. Minek is magyarázom? Mindegy. Tömd csak tele magad, legalább te tudni fogod, mibe pusztusz majd bele....

2010. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj főnök... De te normális vagy?? Komolyan kérdezem?? Először olvasd el hogy miről kérdezek. Te igazán fogyatékos. Azt se tudod mi ez. Nekem ne papolj a sportról!!!
2010. nov. 17. 08:28
 4/6 anonim válasza:
Hello ! Én most akarom elkezdeni 168/70/18 éves vagyok engem is érdekelne a vélemény róla! Én kondiba fogok mellette járni úgy gondoltam. Neked bejött?
2011. jan. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Velemenyem szerint az ADIPOKILL karos. Mar mint nekem az volt...1hetig szedtem 5.napon vese fajdalmaim voltak (gondolom le is gyengitette az immunrendszeremet). 7.nap utan korhazba kerültem mert majdnem leällt a vesem. Szoval a velemenyem megvan az Adipokillrol. De hat mindenkinel mas reakciot valthat ki!
2011. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ja hogyne leállt majd a veséd...

Ezekkel a kommentekkel ne foglalkozzatok. Én osztálytársamtól vettem mert neki megmaradt 80ft/db áron(kicsit drágállottam).... Februárban vettem egy ideig minden nap reggel bevettem egy másik gyógyszerrel együtt amit a hegekre szedek, semmi bajom nem lett, aztán már csak heti 4x1 kapszulát szedek eddzés előtt 20-30 perccel. HATALMAS HATÁS nincs, de ez már a táplálkozásom miatt van, nem változtattam nagyon rajta, de én nálam semmi problémát nem okozott ez az ADIPOKILL. Amúgy az egyik fő összetevője a rákpáncél azt hiszem, aki erre allergiás, vagy rosszul reagál rá a szervezete az hagyja abba. VÉGSŐ EGYEZTETÉSKÉNT A SCITEC NUTRITIONNÁL KAPHATÓ ADIPOKILLRE GONDOLTAM.

2012. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!