Kinek van kedve túrázni/világot látni? Szeretnék egy kicsit túrázni, de nem egyedül,kell egy társ, akivel megbeszélhetjük merre.. Na persze túrázáshoz a megfelelő felszereléseket is vinném magammal... Valaki gondolt arra, hogy esetleg túrázzon?
Lakókocsiban vagy sátor-ban?
Lehet, olyat csinálni, hogy mondjuk sátrat felépítesz ott alszol kint a pusztán, aztán járni tovább?
Valaki csinált már ilyet?
Mit tehetek ilyenkor..? Ötleteket várok, köszönöm..




válasza:A túratárs com oldalon van 55 ezer túrát kedvelő regisztrált tag, ill. sok ilyen FB csoport is.
De a sátrazás szabályairól is találsz részletes infót a neten.




válasza:4. Mindig is szerettem az erdőt járni, de 4 éve ez rendszeressé is vált, sok szép helyre eljutottam.
Az OKT 2/3-án túl vagyok, viszont a nomádkodás nem nekem való. :)
Ismerősök aludtak sátorba, magaslesen, - éppen ahol rájuk esteledett.
1.




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Pl. Margit sziget
Sziasztok Lenne valakinek kedve megosztani a tapasztalatait, gondolatait a diéta, életmódváltoztatás, testmozgás témaköreiről? Semmi más csak ez :) 20/L
Túrázásra, kirándulásra keresnék társat/barátot Budapest környékén. Kisebb-nagyobb túrákra is szoktam járni, bár szeretek egyedül bolyongani, szivesen megosztanám az élményt. 24/L
Olyan lányt/fiút keresek, aki szeret sportolni, hogy ne legyen unalmas egyedül. :D
Rendszeresen járok futni. A legtöbb ember párjával, barátjával fut. Én viszont évek óta egyedül. Jó lenne ha lenne akivel motiválnánk egymást, aki hasonló szinten van, mint én. Nagyerdőre járok futni mostanában. A futótárs kereső oldal nagyon rossz, semmi értelme.
Cél: egészségesebb életmód, izmosabb test. Heti 2-3 alkalom. 22F
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!





