Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kinek van kedve túrázni/világo...

Kinek van kedve túrázni/világot látni? Szeretnék egy kicsit túrázni, de nem egyedül,kell egy társ, akivel megbeszélhetjük merre.. Na persze túrázáshoz a megfelelő felszereléseket is vinném magammal... Valaki gondolt arra, hogy esetleg túrázzon?

Figyelt kérdés

Lakókocsiban vagy sátor-ban?

Lehet, olyat csinálni, hogy mondjuk sátrat felépítesz ott alszol kint a pusztán, aztán járni tovább?

Valaki csinált már ilyet?

Mit tehetek ilyenkor..? Ötleteket várok, köszönöm..


2024. nov. 18. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A túratárs com oldalon van 55 ezer túrát kedvelő regisztrált tag, ill. sok ilyen FB csoport is.

De a sátrazás szabályairól is találsz részletes infót a neten.

2024. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Ebbe a hidegbe??☺
2024. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jajj gyerekek, simán..
2024. nov. 18. 15:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg valakinek valamilyen élménye van? Megosztanátok velem?
2024. nov. 18. 18:28
 5/9 anonim ***** válasza:

4. Mindig is szerettem az erdőt járni, de 4 éve ez rendszeressé is vált, sok szép helyre eljutottam.

Az OKT 2/3-án túl vagyok, viszont a nomádkodás nem nekem való. :)

Ismerősök aludtak sátorba, magaslesen, - éppen ahol rájuk esteledett.

1.

2024. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ismerkedés - sporttárs keresés kategóriába írd ki v. rakasd át.
2024. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves vagy? Én sokat túrázok, kinn alszok télen is egy sátorban.
2024. dec. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
33 vagyok, mesélsz kicsivel többet, hogy hány éve csinálod?
2024. dec. 25. 12:19
 9/9 anonim válasza:
Engem is érdekelne. Nincs még vele tapasztalatom de nagyon szeretné elkezdeni.
ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Edző/társat keresek?

Sziasztok Lenne valakinek kedve megosztani a tapasztalatait, gondolatait a diéta, életmódváltoztatás, testmozgás témaköreiről? Semmi más csak ez :) 20/L

Túrázni lenne kedve valakinek?

Túrázásra, kirándulásra keresnék társat/barátot Budapest környékén. Kisebb-nagyobb túrákra is szoktam járni, bár szeretek egyedül bolyongani, szivesen megosztanám az élményt. 24/L

Valaki Nyíregyházán nem akar esetleg együtt sportolni velem?

Olyan lányt/fiút keresek, aki szeret sportolni, hogy ne legyen unalmas egyedül. :D

Hogyan találhatnék futópartnert Debrecenben?

Rendszeresen járok futni. A legtöbb ember párjával, barátjával fut. Én viszont évek óta egyedül. Jó lenne ha lenne akivel motiválnánk egymást, aki hasonló szinten van, mint én. Nagyerdőre járok futni mostanában. A futótárs kereső oldal nagyon rossz, semmi értelme.

Hol találhatnék edzőtársat?

Cél: egészségesebb életmód, izmosabb test. Heti 2-3 alkalom. 22F




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!