Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találhatnék futó társat? ...

Hol találhatnék futó társat? 22 F

Figyelt kérdés
Pl. Margit sziget

2019. szept. 26. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Futó társat azt bárhol. Futótársat a futotars.hu oldalon.
2019. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egy rakás Fosbúk oldal van erre.
2019. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Én zombikkal szoktam futni (Zombies Run játékkal), tök jó poén, még motivál is :)

Nem igazán értem ezt a futótárs dolgot, futás közben úgysem beszélgetünk.

2019. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van egy csomó közösségi futás, nagy divat mostanában, bizonyos sportmárkák égisze alatt egy-két edző vezetésével zajlanak a feladatos edzések vagy csak simán összegyűlik a társaság futni. Pl a Polar futóedzései vannak szerdánként 18 órától a margitszigeti atlétikapályán, ott sokszor 60-70 ember is összegyűlik. Hétfőnként is van 6 körül a Futólépés falka edzés, szintén a szigeten, de van Adidas runners edzés, Wellati, Budapest futóklub, Sanyoszistálló, Coffeerun, RUNtotthús, meg mindenféle néven futó eseménysorozat, a facebookon lehet ezekre keresni és ott le vannak írva a részletek. Na ilyen helyeken pl lehet futókkal ismerkedni, találhatsz olyat aki hasonló szinten vagy mint te és tudtok együtt futni is akár.
2019. szept. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. szept. 27. 08:10
 6/6 anonim ***** válasza:
www.rosszlanyok.hu/
2019. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!