Tippek a futás javitásához?
2 hónapja kezdtem el futni, futópadon. Sokat dolgozom, szóval heti 2-3 alkalmat tudom használni. Utána néztem mindennek, cipő, bemelegítés, evés. De egyszerűen nem javulok.
2 percet tudok csak egyhuzamban futni, azt is lassan. (7-es sebesség) utána konkrétan vagy kifulladok, vagy fáj a vállam, beszúr a levegő. Próbáltam egy csomó légzés technikát, de semmi. 30 percnél alig tudok tobbet egyszerre a futópadon tölteni. De szeretnék én is több kilómétert futni egyszerre. Vagy akárcsak 1-2 órát eltölteni a futópadon.
Pedig én is szeretnék végre több km-eket futni, de semmi haladás 😭
26l




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Melyikkel lehet több kalóriát elégetni? Hetente 3-4x leszeretnék menni a terembe kardiózni, kb egy 5 kg-tól akarok megszabadulni, mellette figyelnék a kajára. Milyen kardió gépeket ajánlotok? 20/f
Pár hete kezdtem el futni egy applikáció segítségével. Magamtól nem tudom, mennyit kellene és azt se, hogy hogyan. Rendes futócipőm van, bemelegítek, rekortánon futok, de a térdemnek így is annyi lett. Nagyon fáj, szúr futás közben. Tizenéves koromban aerobik jellegű...
Nyár eleje óta folyamatosan futok, de nem tudom megtalálni a tökéletes egyensúlyt a megterhelés és a túlterhelés között. Mostanság 3km-t szoktam futni hetente 3-4-szer és ezt szeretném feljebb vinni egészen 5-ig. Bár minden futásom végére nagyon elfáradok, nem érzem...
Hosszabb ideje meg vagyok rekedve ezen a tempón és szeretnék még fejlődni, de egyszerűen így is kiköpöm a tüdőm a végére. A pulzusom is karcolja a maximumot, már hajlamos vagyok megszédülni.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




