Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súlyemelés (főleg bicepszre...

Súlyemelés (főleg bicepszre edzek) előtt kell-e bemelegítés és ha igen milyen gyakorlatok kellenek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy kell.Beszaladsz a terembe,odaállsz az állva bicepszhez és egyből ránts bele 80 kilóba 2x.Nagyon jó az ízületeknek.

De a legjobb ha bemelegítés nélkül nehéz súllyal guggolsz,garantált a növekedés.

:D

2010. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
... pont ezért kérdem hogy milyen bemelegítő gyakorlat kell.
2010. nov. 10. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csinálok edzés elején kb olyasmit mint tesin anno. Vállkörzés meg stb. Utána megfogok egy 2-3 kilós kézisúlyt és csinálok vele váltott kézzel bicepszgyakorlatot addig amig nem érzem a bicepszem. utána csinálok előreemelést vagy oldalemelést ugyanígy. utána meg fej fölött tricepsznyújtást. hátamat pedig nagyon kis súllyal mellhez húzással melegítem be. Nálam minden edzés eleje így néz ki. Legyen az mell vagy hát edzés. láb-bemelegítést most nem mondom el mer az bonyolultabb nekem.:D
2010. nov. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!