T900 D futópad? Valakinek van vele tapasztalata?
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Kapcsolódó kérdések:
Ha van olyan akinek van panellakásban futópadja, megírná mennyire hangos, van e extra halk kivitel, szomszédokat mennyire zavarja, volt e bármilyen konfliktusa belőle? Előre is köszönöm a válaszokat!
Sziasztok! Viszonylag sokat futok heti 3-4 alkalommal. Elgondolkoztam rajta, hogy veszek otthonra egy futópadot, mivel sok előnyét látom, kényelmesebb, gyorsabb, nem időjárásfüggő a dolog. Akinek van már otthon tudna véleményt mondani, hogy megbánta e esetleg/ milyet...
Könnyű, egyszerű gépet szeretnék elsősorban sétára, hogy ne a kanapén tespedve filmezzek, netezzek. Mennyire lenne alkalmas egy ileyen erre a célra? ha van konkrét típus amit ajánlanátok, vagy ép ellenkezőleg azt is írhatjátok. Kösz.
Aki használt már ilyet, mik az előnyei / hátrányai?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




