Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » T900 D futópad? Valakinek van...

T900 D futópad? Valakinek van vele tapasztalata?

Figyelt kérdés

2025. jún. 24. 19:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:

Futópad panellakásban, tapasztalat? Van itt olyan ember, aki panellakásban használ futópadot? Tudom, hogy sok kérdés van korábbról, végig is...

Ha van olyan akinek van panellakásban futópadja, megírná mennyire hangos, van e extra halk kivitel, szomszédokat mennyire zavarja, volt e bármilyen konfliktusa belőle? Előre is köszönöm a válaszokat!

Futópad otthonra, saját tapasztalatokat osztanátok meg?

Sziasztok! Viszonylag sokat futok heti 3-4 alkalommal. Elgondolkoztam rajta, hogy veszek otthonra egy futópadot, mivel sok előnyét látom, kényelmesebb, gyorsabb, nem időjárásfüggő a dolog. Akinek van már otthon tudna véleményt mondani, hogy megbánta e esetleg/ milyet...

Mechanikus gyalogoló/futópad tapasztalatok?

Könnyű, egyszerű gépet szeretnék elsősorban sétára, hogy ne a kanapén tespedve filmezzek, netezzek. Mennyire lenne alkalmas egy ileyen erre a célra? ha van konkrét típus amit ajánlanátok, vagy ép ellenkezőleg azt is írhatjátok. Kösz.

Mágneses futópad tapasztalatok?

Aki használt már ilyet, mik az előnyei / hátrányai?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!