Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek fel a Rendőrt...

Hogyan készüljek fel a Rendőrtiszti Főiskola fizikai alkalmassági vizsgájára?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 08:49
 1/5 A kérdező kommentje:

Amúgy 19 éves lány vagyok, és egy év múlva szeretnék jelentkezni. :)

Érdemes lenne eljárni konditerembe?

2010. nov. 15. 08:54
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes eljárni kondizni kicsit, és javaslom h menj futni is, hasazz, és nyomj fekvőket is, javítsd az állóképességed!

Ezt tapasztalatból mondom, ha tudod hogy milyen feladatok lesznek akkor nyugodtan gyakorold azokat. És ami pl. időre megy mérd le az időt és gyakorold h minél jobb legyen az eredményed!

2010. nov. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Bizony van értelme. Gondolom a lányoknak is ugyanazokat a feladatokat kell megcsinálni, mint a fiúknak, csak kevesebbet persze.

Ingafutás, fekvő, felülés, tartás, fekvenyomás, helyből távolugrás. Ezekből kell 4et választani + kötelezően 2km síkfutás. Ezekre "gyúrj" szerintem. És előre is sok sikert !!

2010. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
megszerzed a tesztkövetelményeket, és gyakorlatspecifikusan készülsz. Nem feltétlenül kell konditerem, ha olyan tesztfeladatokat választasz.
2010. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nyílván ha jó erőnlétet akarsz akkor bizony kell a súlyzós edzés!Én azt ajánlom minél hamarabb menny el edzeni,kérj ki tanácsokat a terem tulajdonosától(biztos érteni fog hozzá).

Emellett én ajánlom neked a futást,úszást amelyik jobban megy!

2010. nov. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!