Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki a jobb? Lennox Lewis vagy...

Ki a jobb? Lennox Lewis vagy Mike Tyson?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 18:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 12. 20:58
 2/10 A kérdező kommentje:
Azé ilyen sok választ ne írjatok!
2009. jan. 13. 20:22
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Holyfield(Y)

Amúgy a kettő között kéne válazstanni akkor Lennox

2009. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem is holyfield a kedvencem
2009. jan. 14. 17:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Mike Tyson!

Aki járatos a bokszban az tudja, hogy Muhammad Ali és Mike Tyson a világon a 2 legjobb bokszoló. A Tyson már 18 évesen világbajnok volt, és még most is az lehetne, ha a sporthoz méltó életvitelt folytatna. Lennox nem verte meg volna a 20 éves Tyson-t, akkor amikor fénykorában volt, hiszen akkor senki sem tudta megverni. Holyfield is nagyon jó bokszoló, egyébként meg ő is abban a hónapban és azon a napon született mint én, csak az év más:-)


http://www.youtube.com/watch?v=oJEkIZG2mrA

2009. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mike Tyson. Én is boxoló vagyok és nincs még egy olyan technikájú ember mint Mike! Sajnos most már szörnyű állapotban van de fénykorában...
2010. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha boxoló vagy akkor tudnád,hogy tyson mindent cus-nak köszönhet. És tyson nem technikás bunyós hanem egy erős dinamikus boxoló.

De nem őt tartják a legerősebb ütőerejű boxolónak.

2010. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vitali Klicsko..Lewis se tudta volna megverni anno ha engedik tovább meccset, Tyson pedig 1 őrült azért sztárolják..
2011. júl. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kicsit késői a válaszom, mert most bukkantam rá a kérdésre, de szívesen bekapcsolódok.


Lennox Lewis, Mike Tyson, Evander H., Muhammad Ali, George Foreman, Joe Lewis, Joe Frazier akik sztem a legnagyobbak voltak nehézsúlyban valaha.


Lennox Lewis amikor kiállt Tysonnal egyidős volt vele. ( talán ha egy év korkülönbség van köztük ) Én nem értem azt a pár embert, aki mindenáron ezzel jön hogy akkor Tyson már nem volt fénykorában, amikor kiállt Lewis-al.

Azért lenne egy-két mondatom erre, de nem vitatkozásképpen, hanem tényként.


Lennox nagyon sok komoly ellenfelet kapott és vert meg Tyson-on kívűl is. Tyson világéletében életveszélyes volt, nemcsak fénykorában. Amit pedig feljebb is írtam, hogy amikor ez a két ember kiállt egymással, szinte egyidősek voltak, szóval pont egyenlőek voltak az erőviszonyok.

2012. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

10 eves kerdes.

Tyson egyertelmuen

Es utolso valaszolonak lennox akkor volt fenykoraban tyson pedig ekkor mar volt bortonben drogozott ossze se lehetett hasonlitani oket ezert de tyson fenykoraban barkit megpulykazott volna... ja es azert nem volt nagy nevu ellenfele mert senki nem mert ellene kiallni :) lennox es holyfield csak akkor mertek kiallni amikor mar szar allapotban volt... kar hogy mindenki ugy pofazik hogy csak az eredmenyt lattak de a hattertortenetet nem tudjak

2021. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!