Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha valakinek ütögeik a hasát,...

Ha valakinek ütögeik a hasát, úgy szétroncsolódik a zsírszövet?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömtől hallottam,hogy így lehet "gyorsan" hasról fogyni,mivel a sok koncentrált ütögetés szétroncsolja a zsírszöveteket. Mellé még edzenék is izmot alá.

(Már mondták egy páran,hogy nem lehet csak egy helyről fogyni,de ha már elindul a folyamat,már azért is megérte.)


2010. nov. 21. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy is van ez. Én ezt ismerősömtől halottam, a sztori pontosan így szólt:

- a szomszédom kommandós és egymás hasát ütögetik meg rugdossák, hogy keményebbek legyenek és szálkásabbnak tűnjön a hasuk. Így szétroncsolod a zsírszövetet ezáltal könnyebben szívódik fel.

Ebben hol a csavar? Az, hogy kommandósokról beszélünk, akik rengeteget edzenek tehát valójában az és nem az ütögetéstől fogynak. Valamilyen szinten beválhat de, ha belegondolunk, ott a fenekünk. Ha egész nap ül valaki, akkor folyamatosan tegyük fel 7 órán keresztül 80kgal nyomja a farán a zsírsejteket. Hiába kezdd el diétázni nem a fenekéről fog fogyni illetve nem csak arról. Szerintem csak mítosz én nem alapoznák erre.

2010. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a gyakorlatot a küzdősport edzéseken csinálják , hogy jobban bírják az ütéseket , keményebb legyen a hasfaluk . SEMMI köze nincs a zsírhoz .
2010. nov. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értettem,így helyraktam magamban a dolgokat. Köszönöm! :)
2010. nov. 21. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!