Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Na most miért van ez ilyen...

Na most miért van ez ilyen furán "összerakva"?

Figyelt kérdés
Szoktam itthon edzeni, vannak gépeim+súlyaim szóval elég sokfajta gyakorlatot képes vagyok végezni, a múltkor apámhoz jött egy munkatársa bementek a szobába nekem meg még ott maradt a 20kilós egykezes legutóbbról , aztán kérdezi hogy hát lehetetlen hogy ezt én elbírom ő alig birta 2szer felemelni bicepszre, megfogtam 10szer kinyomtam, aztán mentünk melózni(kőművesek) hordtuk a sok törmeléket meg talicskát én meg elfáradtam jó félóra után ők meg még vígan szaladgáltak az anyaggal, na most hogy van ez, ők nem bírják a nagyot én igen, de ők több ideig bírják a kisebbet?
2010. nov. 24. 08:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg a múltkor valami anyagot hozott apám, ceruzával bevéste hol vágjam el a fűrésszel, aztán abba is elég hamar belefáradtam pedig elég erősnek hittem eddig a hát és vállizmomat
2010. nov. 24. 08:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennek az oka az, hogy te hiúságból gyúrsz, mert hú de laza ha izmosnak nézel ki, nekik meg a munkához kell az erő. Valószínűleg se az izomzatod nem alkalmas a tényleges munkára, és ezen kívül az erőnléted is szar lehet. De most mit csodálkozol, neked a külsőség kellett, nem? Én rajtam nem látszik semmi izom, mégis jól bírom a hosszan tartó cipekedést, ha az kis- vagy közepes súlyokkal történik.


Egyébként meg ismerősöm mesélte, hogy jöttek falmászás edzésre sokat kondizott, igen izmosnak kinéző arcok, aztán csodálkoztak, hogy nem bírnak felmászni a falon, mert az izmaik nem arra lettek fejlesztve.

2010. nov. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért a 20 kilós egykezes nem annyira nehéz szerintem.
2010. nov. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig egy provokáló f@sz vagy, aki pakolja a téglát, meg a maltert és irigy azokra, akiknek nem ezt kell csinálni.


Segítek, nálunk építkezéskor én jobban bírtam az ilyen pakolásokat, talicskázásokat, mint mások. Sőt még árkot is ástunk, 1,5 mélyet, fél méter széleset 25 méter hosszan, és 1 nap alatt megvoltunk vele, ásóval, és lapáttal, és közben nem fáradtam, és a kezem sem törte már jobban, mint amúgy a súly.


Fűrészelésnél meg max a technika lehet a döntő.


Ha nem provokálni akarsz, akkor sajnálom, hogy ennyire rosszul edzel, valószínűleg kis intenzitással, és csak a töködet vakargatni jársz le a terembe.

2010. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!