Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez elég furán hangzik, de így...

Ez elég furán hangzik, de így van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogyha befeszítem a hasizmom akkor az összes kocka kitapintható, főleg a felső 4 vagy 6, a legalsó 2 már nem annyira, de azt is érezni. Viszont ha leülök hurkás a hasam, meg nem igazán lapos. Mit tegyek? Diéta+sport, ez oké, de mivel anyámékkal élek, ők főznek rám, nem tudok mindig csirkemellet enni rizzsel meg salátával (húst szoktam minden nap nem keveset, de csirkemellet nem mindig tudok max heti 2-3x). Sportolni még nem igazán tudok ilyen időben, fagyottak az utak tehát futni nem tudok meg biciklizni se túl ajánlatos még.

Kérném a tanácsaitokat!

15/F


2011. febr. 26. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt egy darabig utána meguntam:

2 hónapig diétáztam+futottam és lett egy nagyon durván kockás hasam...neked is ezt ajánlom, bár én előtte még izomtömeg növeltem is...

2011. febr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi.

kicsit látni is amúgy őket. de az minimális, nyáron vagy ősszel jobban lehetett, azóta híztam 2-3kg.t :D

2011. febr. 26. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:

deee 15 évesen nem kell a kinézeteddel és a kockáiddal törődni Fiatal Úr. de az egészség miatt jó.

csűrök neked egy linket, ez később is jól fog jönni!

[link]

2011. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!