Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg az edzőpart...

Hogyan győzzem meg az edzőpartneremet, hogy hülyeség, amit csinál?

Figyelt kérdés

Annyit már sikerült elérni nála, hogy osztott edzésprogrammal dolgozzon, de még mindig hatalmas ismétlésszámokat használ. Pl nála egy fekvenyomás így néz ki: maxsúly-30: 40 db, -20: 30 db -10: 20 db max: 10 db... (ráadásul fogja szélesen, normálisan, és szűken is, és mindre megcsinálja ezt az ismétlésszámot) De minden gyakorlatot így végez, tárogatást is, mindent. Hiába mondom neki, hogy ettől csak rosszabbul fog fejlődni.


Mostanság már el szoktam menni más gyakorlatot csinálni, és nem vagyok mellette, mikor váltásban csinálunk valamit, mert hihetetlenül rontja az edzésem intenzitását, ha mindig végig várogatom...


2010. dec. 1. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy hülyeséget csinál...
2010. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ettől neki még lehet intenzív :)
2010. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nostro the overlord ***** válasza:

Ezt olvasd el: [link]

Nem tudom mennyire igaz vagy mennyire nem. Én is inkább maradok a jól megszokott szériáimnál de ezt döntse el mindenki saját maga. Téged ne zavarjon, hogy mit csinál eddz úgy ahogy akarsz, ha pedig visszafog akkor eddz máskor mint amikor ő.

2010. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ha neki jó amit csinál és használ akkor a legegyszerűbb ha mással edzel, vagy addig más gyakorlatot csinál. nem edzettem még így, de majd ha elég nagy leszek már akkor ki fogok próbálni ilyesféle edzéstípusokat is.
2010. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!