Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sok edzéssel szerintetek...

Sok edzéssel szerintetek lehetne ilyen popsim (pontosabban ilyen nagy") ha igen milyen gyakorlatot csináljak ami nagyon hatásos? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 4. 21:34
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
nemhozza be a linket. próbáld meg máshogy
2010. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
2010. dec. 4. 21:36
 3/22 A kérdező kommentje:
nah mind1 raktam fel más képet ezt legalább behozza:)
2010. dec. 4. 21:37
 4/22 anonim válasza:

Az elsőt legalább érdemes volt megnézni :)


http://www.youtube.com/watch?v=6So6k7-q9W0

2010. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
54%
Nem mindegy az alkatod. Fontos, hogy te "husi", vagy "pipi" vagy. A husiknak alakformálásra van szükségük, ami szálkásítás. A pipiknek inkább izomfejlesztő gyakorlatra van szkségük. Szóval alkatfüggő a dolog...
2010. dec. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
én a ,,pipis" típus vagyok:) és mit tanácsolsz milyen gyakorlatokat:)?
2010. dec. 4. 22:04
 7/22 A kérdező kommentje:
húú megnéztem a linket nagyon jó mondjuk már pár gyakorlatot ismerek is és csinálom rendszeresen:)
2010. dec. 4. 22:09
 8/22 anonim válasza:

Tulajdonképpen az a helyzet, hogy ha vékony pipi vagy, akkor meg kell gondolnod, hogy megváltoztasd az étkezésedet is.

Ugyanis, hogyha izomtömeget kell növelned (vagyis nem pluszból kell leadnod)akkor a szervezetednek azonos szénhidrátbevitel mellett több fehérjét kell fogyasztanod.

Magyarul mondva azonos, de inkább kevesebb cukor, azonos mennyiségű tészta, kenyér, rizs, stb (szénhidrátok).

Viszont arányaiban több húst kell enned, ami legyen szárnyas, vagy hal (fehér hús). Maximum sovány marhahús, és semmiképpen nem disznóhús.

Ha a táplálkozásod ilyen, akkor van esélyed arra, hogy a megfelő gyakorlatok, terhelések által gyarapodni fogsz, vagyis nő az izomszövet. Ott, és úgy ahogyan te a gyakorlatokkal "irányítod".

2010. dec. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

Azonos táplálkozás, de emelt terhelés mellett a szervezetednek nem lesz plusz "forrása" az erőkifelytéshez. Ezért ha jobban erőlteted, akkor a már meglévő izmaid egy részét is leadod, "elégeted". Így inkább szikár, inas, de kitartó, szívós alkatú leszel. A "formáláshoz" kell kalória, és fehérje is. A gyakorlatokkal csak ügyesen irányítod, hogy hová, mennyi izom "kerüljön". Mert formája az izomszövetnek van, nem a zsírnak.

Szerintem ha már ezzel foglalkozol, akkor vedd számításba azt is, hogy egy nő sem csak "popsi". Legyél arányos testű. Legalább ennyire fontos, hogy legyen formás a combod, kerek a vállad, lapos a hasad.

2010. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Felesleges. A nők lusták. Tisztelet a kivételnek. Azt hiszik, ha csinálnak valamit 4-5 alkalommal, az elég.
2010. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!