Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Írna nekem valaki idézeteket...

Írna nekem valaki idézeteket arra, ha egy sport hiányzik, úgy értem minden nap gondol arra az időre, amikor csinálta?

Figyelt kérdés

nekem spec a vitorlázás hiányzik, de nagyon, nyaranta szoktam, Kalózzal, Sudárral, kisebb Janneau-val. Tudtok valami jó kis idézetet? A Citatum.hu-n néztem már, ott nincsen.

(Légyszi írjátok le nekem, vagy küldjetek linket az oldalról)

Bocs a nyakatekert fogalmazásért, de már minden baja volt a kérdésemmel, kb 5 hibát vélt felfedezni, nem értem, hogy miért nem törölték már ezt az egész szűrős sz.rságot :@


2010. dec. 4. 23:13
 1/4 anonim válasza:
Gyúrni kéne Vazze! :D
2010. dec. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kösz az idézetet -.- ezt amúgy mire írtad? én nem gyúrok, hanem judo edzésekre járok, biztosíthatlak felőle, hogy hatékonyabb, mintha ugyanennyit gyúrnék... Ráadásul nem csökkenti az izomgyorsaságot.


Valaki írna nekem idézetet, vagy helyet, ahonnan ki tudnám keresni? köszi

2010. dec. 5. 14:50
 3/4 anonim válasza:
"Mindig elmúlik a nyár, és vele elmúlik az is amit a legjobban szeretek." " Ez a sportág a szerelmem, a szerelemért pedig áldozni kell." nem tudom hogy jó e valamelyik de én megpróbáltam segíteni..:)
2010. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok köszi, még mindig jöhetnek :)
2010. dec. 13. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!