Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Kreatin és...

Mi a különbség a Kreatin és az Amino között? És melyik lenne inkább alkalmas szálkásitásra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 21:00
1 2
 1/12 Tomi Kage válasza:
a Kreatin noveli a feherje selyt ,,tartalyat,, igy osztan tobb feherjet tudsz bevezetni a testedbe + lekoti a vizet amitol meg megnosz ha a kura vegen nem tartod be a dietat akkor lefujodsz. A amino pedig ugymodnvan ugyan az mind a feherje (protein) csak tisztabb
2010. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

istenem...Mi a különbség a kocsi meg egy disznóláb között?

Semmi közük egymáshoz.Szálkásításhoz meg diéta kell

2010. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Tomi Kage válasza:
szalkasitasra pedig zsir egetoket ajanlok vagy sok kardiot :D
2010. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

azért ez a kérdés betalált ember! a kettőnek annyi köze van egymáshoz, hogy testépítők használják! a kreatin sejttérfogat növelő hatású, gyorsítja az anyagcserét ha jól tudom, növeli az erőt egy bizonyos (csekély) mértékben.

az amino pedig lényegében tablettás fehérje.

szálkásításra a kardió és a diéta. ha enni akarsz valamit akkor fehérjét!

2010. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

:-)))))))))))))))))

Hatalmasak vagytok !

Rég röhögtem ilyen jót....

A kérdés még elmegy, feltéve hogy egy 12 éves gyerek írta és tényleg érdekli a téma.

Az első válaszon viszont kifeküdtem. :-D

El is küldtem e-mailben egy kollégámnak, mert hatalmas poén.

22:18 se semmi:

"tablettás fehérje"

Óriási....bassszátok meg, ezt tényleg egyedül találjátok ki ?!

A folyékony aminora mit mondasz, Einstein?

2010. dec. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tomi Kage for president!!


OMFG ROTFL

2010. dec. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a folyékony ami az az hogy gyújtóval melegítem a kapszulát és az izzadja ki.Nem?
2010. dec. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát most viccesen hangzik, hogy tablettás fehérje, de lényegében véve az nem? különböző aminosavakat tartalmaz amit fehérjéből vonnak ki, vagy állítanak elő az talán mindegy. bele lehetne menni nyilván részletesebben is, de ha egyszer azt kérdezi hogy mi a különbség a kreatin meg az amino között és melyik való szálkásításra akkor felesleges mélységében boncolgatni a témát. vagy nem?
2010. dec. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igaz is meg nem is.Vannak olyan aminosav készítmények amik kapszulázott fehérjeporok.Amigo abba kötött bele hogy ezt nem lehet kijelenteni minden aminosavra mert vannak folyékony aminok,esszenciális és szabad aminosavak.Meg még 1-2 fajta.

A kérdező meg idióta.Tök mind1 mi volt a kérdés.

Ha egyszerűen akarok válaszolni akkor azt mondom hogy:csak különbség van köztük és egyik sem jó szálkásításra

2010. dec. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És itt mindenki, a kérdező is testépítőnek tartja magát, mikor ezekkel nem vagytok tisztában... kemény.
2010. dec. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!