Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség bizonyos...

Mi a különbség bizonyos izomnövelő szerek között?

Figyelt kérdés

Itt például csak a gyártó a más és majdnem a kétszerese az ár, van vmi különbség?

[link]

[link]


2011. okt. 2. 15:08
 1/5 dirtboy ***** válasza:

elvileg semmi különbségnek nem kéne lenni,és nem is olvastam semmi különbséget szóval a márkát kell fizetni valószínű.

én tuti a biot venném, sőt már tavasszal vettem is belőle.

2011. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A BioTechnek viszonylag olcsó termékei vannak, az megbízható márka szerintetek?
2011. okt. 2. 18:13
 3/5 dirtboy ***** válasza:
mért ne lenne megbízható? egyik tápkiegben sincs kokx ha arra gondolsz,/nem érné meg a gyártónak bele rakni a drága kokxot aztán meg olcsón eladni/
2011. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem erről beszélek, csak a márka nem teljesen ismeretlen számomra és ezért érdekesnek találom az alacsony árait... Pl tescoba is gyakran látok Biotech gainert, proteint stb
2011. okt. 2. 18:19
 5/5 dirtboy ***** válasza:

azért mert itt magyarországon nagyon reklámozzák a bio meg a scitec termékek,de nem szabad elfejteni hogy van más is ezen kívül.

ezért is érdemes neten rendelni,ott van rengeted márka és lehet válogatni.

2011. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!