Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Steppert szeretnék venni,...

Steppert szeretnék venni, szerintetek van jelentős különbség köztük?

Figyelt kérdés
Ezt néztem ki, mert oldalirányba is mozog: [link]
2010. dec. 7. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom h mennyit szánsz ráde ezek az olcsobbak nem jok.Anyumnak ilyen van és amikor ráált az enyémre akkor azt mondta h klasszisokkal jobb.Szerintem inkább gyüjts még egy kicsit és vegyél egy air climbert,top shopban rá is állhats és kiprobálhatod.Szerintem neten találsz még olcson is.
2010. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Air climber? az is Topshoppos? Hol lehetne venni, az ár nem (annyira) számít, persze nem szeretnék vagyonokat szánni rá.
2010. dec. 7. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen top shopos,de láttam már expressenis meg vaterán is.

Ott sokkal olcsobban eladják.Amúgy nem tudom mmost mennyi én még asszem 30 ért vettem,de lehet mostmár h olcsobb,láttam már 21 ért is.Nekem ez van én versenyszerüen sportolok és kiegészitésnek vettem edzés mellé,de iszonyat jo ha épp nem vagyok sulyba akkor csak ráállok és enek a segitségével le szokott menni a fölös(pl.ha megvan és sok viz felhalmozodik bennem).De mmindenképp ajánlom,mert nagyon jo a rugozása,és halk.

2010. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Na ahogy látom jeleleg nem kaphato de lehet attol még boltokban találsz,meg az express vagy teszvesz esetleg vatera,bár én nem szeretek simeretlentöl rendelni.

2010. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, már nézem is.
2010. dec. 7. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nincs semmi különbség....

Egy profi stepper azért kerül közel 1 millióba, mert pont ugyan olyan jó, mint a TopShop-os, csak a profik nem értenek hozzá, és könnyebb átbaszni őket.

2010. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdezö nem azt mondta h van egy millája sztepperre,egyártelmüen ha lenne a jobbat venné ahogy tudjuk h egy futo pad is minél drágább annál jobb.Azt kérdezte h olcsobb kategoriábol van e jo,és szerintem(tapasztalat)ez az air climber jobb mint ezek a sima kis lépegetök.
2010. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!