Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg olyan hatásosak ezek...

Tényleg olyan hatásosak ezek a brutal tápkiegek mint ahogy reklámozzak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, de a marketing költségét megfizetheted. Többnyire vannak hasonló hatású és olcsóbb termékek, sőt vannak, jobb és olcsóbb termékek.


Pl.: Multi Pro PAK vs. Brutal PAK

2010. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben van!csak mert minden ismerősöm magyarázza hogy így brutal meg stb. én pl megnéztem a brutal gainert meg a volumasst és röhej mennyi kreatin van a gainerbe.egyébként hihetetlen hogy felvannak fújva a termékeik!
2010. dec. 12. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért a Brutal Pak konkrétan az egyik legjobb vitaminpak.

Amúgy tényleg túl van árazva. Mostanában kezdenek észbe kapni és akciózzák lefele.

Brutál NOVA már egész jó árban van és az tényleg brutál ...

2010. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

értem amigo

én csak a tömegnövelőjét néztem eddig.

azér eléggé fel tudja tüzelni az embert ha végigolvassa a promot!de ha jol látom a kicsi gainer 1 hétre jó(már ha az előírt 150 grammot szedem be pihenőnapon is) és 6000 ft!!!én sztem a vol35 nekm tökéletes megoldás lenne:)persze megfelelő értend mellet!

2010. dec. 12. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!