Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kettler Side steppert szeretné...

Kettler Side steppert szeretnék venni! Van valakinek? Vélemények róla? Miben különbözik a hagyományos steppertől?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem sima Kettlerem van. 2 éves még mûködik,igaz a kalóriaszamlalója tönkrement. akármilyet is veszel inkább csak kiegészítésnek jó és csak akkor ha heti több alkalommal rendszeresen hosszabb idôre használod.
2010. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocsánat az OFF-ért, tudom, hogy nem ezt kérdezted, de az összes csodamasina szerintem teljesen értelmetlen, csak akkor éget számottevő kalóriát, ha szó szerint órákon át használod, miközben az erődért és az állóképességedért semmit sem tesz. Nagy intenzitású tornagyakorlatokkal sokkal többre mész, a legjobb pedig az intervallumos futás. Ezekkel sokkal több kalóriát égetsz el ugyanannyi idő alatt, és ténylegesen fejlesztik a kondíciód. Húsz perc intervallumos futás simán felér legalább két óra sztepperes lépegetéssel kalóriaégetésben, kondicionálásban pedig össze sem mérhetők.

Mindezt segítő szándékkal írtam, szeretném ha annak megfelelően kezelnéd.

2010. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!