Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a leghatékonyabb...

Melyik a leghatékonyabb módszer hasizom erősítésre?

Figyelt kérdés

tudom 1000 ilyen kérdés van az interneten,de mégse tudom,hogy melyik a legjobb,mivel nem nagyon válik be egyik sem amit kipróbáltam,fiú létemre szégyenlem,ahogy kinézek,a seggem térfogata is kezd megnőni alig megy már rám a nadrágom,nem vagyok kövér,nincs tokám vagy ilyesmi,de a hátsóm meg a hasam egyre nagyobb,kocogni is szoktam súlyzózok is itthon minden nap csinálok felüléseket,feszesebb lett a hasam,de a térfogata nem akar csökkenni. van egyáltalán erre megoldás,legalább szilveszterig szeretnék pár kilótól megszabadulni,mivel a barátnőmnél alszok,és szégyellem a nagy hasamat,meg amúgy is rossz emiatt a közérzetem. annyi féle módszer van,de én már nem tudom melyik a leghatékonyabb.

a legfőbb gond,hogy szeretek enni,jókat enni,hús édesség ilyesmi,dohányzom is,de ezekről nehezen tudnék lemondani,talán a cigiről könnyedén,de hús meg más finomságok nélkül csak pár napig bírom,ha anyu főzeléket vagy ilyesmit csinál félóra múlva már korog a gyomrom,nem tehetek róla. lécci segítsetek.


2010. dec. 14. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
idő kérdése, ha rendszeresen kocogsz, úgy ahogy azt kell, tehát legalább 50 percet, nem túl gyorsan, de pont annyira gyorsan, hogy a pulzusod a megfelelő szintre emelkedjen, és nem állsz meg pihenni, akkor szép lassan helyre jön a testalkatod, ha mellette még rá is gyúrsz, akkor még kockás is lesz a hasad előbb-utóbb:)
2010. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jah meg esetleg próbálhatsz vmi emésztés segítő gyógynövényt is a mozgás mellé, ha tényleg olyan sokat szeretsz enni:)

pl édeskömény teát

2010. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hasizmod erősítésére a súlyokkal kivitelezett hasprés a legalkalmasabb, vagy ha hajlandó vagy rááldozni, szerzel egy Ab Pavelizer II-t, az még jobb, mert koncentrált a hatása.

A testzsírod csökkentésére pedig intervallumos kardió kell.

Most csak nagy vonalakban írtam, ha kérdésed van, írj kommentet!

2010. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
annyira nem súlyos a helyzet,a mozgás lenne rá a legjobb módszer.az első válaszoló 50 perc mozgást írt,én legszívesebben fociznék,kis pályán 40-50 percet simán bírnék,de nem tudom kinek szóljak,haverjaim nem érnek rá ilyesmire,én is csak minden másnap a munkám miatt,de azt bírnám is,meg szeretem is,az a baj,hogy nem tudok arról,hogy lennének amatőr bajnokságok,vagy ahol összegyűlnek csapatok és játszanak,legalábbis itt a környéken ilyenről nem tudok.
2010. dec. 14. 15:48
 5/5 A kérdező kommentje:
főleg így télen,hova menjek focizni?van labdám meg csukám is,de tiszta sár minden,terembe meg csak úgy lehet,ha kibérli az ember egy időre.
2010. dec. 14. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!