Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal tudnék...

Milyen gyakorlatokkal tudnék szélesedni? (vállban)

Figyelt kérdés
Szeretnék szélesebb vállakat,illetve izmosodni kicsit vállra is, mert a többi testrészem már egész jól ki van lökve, de a vállamon még mindig kinn van a csont, és szélesnek sem mondanám magam, szóval tudnátok olyan gyakorlatokat mondani,esetleg mutatni videón vagy képen, ami erre jó?
2010. dec. 20. 21:31
 1/4 anonim válasza:

Nem csak a vállak kidolgozásával szeszel szélesebb, fontos a hát, csuklyásizom stb...

A fekvőtámasz mindenre jó:) http://www.youtube.com/watch?v=WYYi8zA4zAg -ez chest(mellkas) de vállra is dolgoz...

http://www.youtube.com/watch?v=EXZVCfmF_Zw

Ha magadnak szeretnél keresni legegyszerűbb ha beirob videómegosztóra vagy googleba hogy "shoulder workout"

2010. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha széles vállakat akarsz 2 teendőd van: 1, izom fejlesztés, 2. mellkas(tüdő) fejlesztés

1. ahogy az előttem lévő írta hát váll és csuklya gyakorlatok, de nem fekvőtámasszal mert az lófaszt se ér, hanem konditeremben. a gyakorlatok: hát: széles lehúzás, fűrész, evezés például

váll: oldalemelés , nyakból nyomás és stb. de ezeket a neten megtalálod

2. futás,úszás

ha ezeket csinálod garantáltan 2-szer akkora vállad lesz 1-2 éven beül( nekem bejött)

2010. dec. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fekvenyomás kicsit szűkebb fogásban a helyes fogászszélességtől és teljesen nyújtsd ki a karod kinyomáskor és erősen markold át a rudat.Ilyenkor nem a mellizom dolgozik, hanem a tricepsz és a váll. Mondhatnám azt is, hogy fekvenyomás szarul csinálva, mert én eddig így csináltam és nem a mellizmom fejlődött, hanem a vállam és a tricepszem de azok rendesen :)
2010. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


Kijavítva magamat Nem a mellizmom, hanem a vállam és a tricepszem fejlődött.


Itt egy videó, szakszerűen elmondva amit én leírtam:

[link]

2010. dec. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!