Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fehérje mennyire egészségtel...

A fehérje mennyire egészségtelen? (amit lehet vásárolni scitec stb. )

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
rendkívűl toxikus nagyobb dózisba leesik a pőcsöd és kiesik az agyad a májad meg megeszi a vesédet
2010. dec. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Saten ‫҉ ***** válasza:
És műanyag karod lesz amit egy CH manó fog felpumpálni. De ha nem eszel este hat után akkor akkor megidézheted nagyanyám szellemét aki jól kigyúr téged. Hmm... de jó tésztát gyúrt az öreglány... veled is csudát művelne
2010. dec. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

velem pont így történt saten!

1. vok

2010. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én akkor hagytam abba, amikor a vérem már zöld színű lett, a szúnyogok egyszerűen lepotyogtak rólam, a kutyám nyüszítve menekült, ha a közelembe került, a harmadik szemem pedig azóta is erősebben csipásodik.
2010. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hát bizony vannak mellékhatásai :S a 4. válaszolóval csak a legenyhébb történt.

(1. voltam)

2010. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szerinted? ha mérgező lenne akkor csak úgy árulnák a boltban? én a kérdést sem értem. az egy dolog, hogy mindenkinek van egy iskolázatlan haverja aki összemossa a szteroidokat meg a tápkiegeket, de hogy ne lehessen utánaolvasni az interneten azt nem értem. google!

példának okáért: tanácsoltam egy srácnak a teremben, hogy szedjen fehérjét mert az segíthet a fejlődésben, így is tett. Pár héttel később kijelentette, hogy "nem hat" ő többet nem költi a pénzét ilyen hülyeségre, inkább veszek szemest :)

2010. dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Buták vagytok :D:D:D,és kösz
2010. dec. 26. 11:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, ja, buta is lettem.
2010. dec. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Saten ‫҉ ***** válasza:
Én inkább bukta akarok lenni :) lehetőleg túrós :D
2010. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A mákosat jobban szeretem :D
2010. dec. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!