Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel lehet a futást helyettes...

Mivel lehet a futást helyettesíteni?

Figyelt kérdés

hosszútávú (aerob) állóképesség szempontjából


Tehát mit lehet csinálni ha nincs alkalmam kimenni és lefutni 5-10 km-t, de bírni akarom az ilyen jellegű mozgást?


2010. dec. 27. 16:57
 1/8 Saten ‫҉ ***** válasza:

Várjunk csak... most akkor a futást akarod bírni futás nélkül? Ha igen az nem fog menni :(

Vagy futást szeretnéd kiváltani mással a diétád idejére? Ha így van akkor biciklizz

2010. dec. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én nem diétázom hanem az állóképességemet akarom fejleszteni. Pl. ugrálókötelezéssel meg úszással el lehet érni ugyanolyan feljődést? (futás közben a tüdőm általában előbb elfárad mint a lábam)
2010. dec. 27. 20:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért érdekel mert ahova kondizni járok ott nincs futógép, és máskor nem érek rá elmenni "csak" futni.
2010. dec. 27. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugrókötelezz,ha nem tudsz elmenni futni.
2010. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz hosszútávon futni akk is sprinteket kell csinálnod váltva, 50m , aztán 100, 150, majd megint 50.. és így tovább ameddig tudod persze köztük egy oan 30 másodperc szünet.. vagyis mi így szoktuk edzésen egy 5-öt
2010. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az uszas a legjobb, amikor serultek vagyunk es incs alaklmunk futni az uszassal tartjuk szinten magunkat...sot meg jobb is...

szobabicikli sem rosszam ha nagyon nyomod, most en is azt csinaloom tegnap futottam, de nem esik jol a mutott labamnak(3honapja keresztszalag potlas terdben) es biciklizem,ha nyomod 1 oran at erezni fogod.

en ezt a 2ot ajanlanam!jo edzest

2010. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 abigél82 ***** válasza:

Szia,

szerintem bátran választhatod a spinninget, vagy bármelyik kardiógépet az edzőteremben a lényeg hogy magas pulzusszámot produkálj az edzések alatt, mivel az növeli az állóképességet.

2010. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Intervallumos futás. Most csak ennyit közlök, ha érdekel, kérdezz rá, és kifejtem!
2010. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!