Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kontakt grillsütő mért...

A kontakt grillsütő mért előnyős egy diétázó vagy egy szigorú tömegnövelő étrendet követő testépitő alany számára?

Figyelt kérdés

Januártól ráállok egy szigorú étrendre és ebbe nem fog tartozni semmi szemét kaja és csinálom 2-3 hónapig meglátjuk milyen hatást érünk el vele többet javasolták hogy használjak kontaktgrillt a csirke elkészitéséhez ha ilyen precizen akarok táplálkozni. Hogy válhatna előnyőmre zsir nélkül tudom elkésziteni ? mi kell hozzá csak belerakom a csirkét és kész ? oliva olaj kell ?

Kössz a válaszokat előre is!


2010. dec. 29. 12:47
 1/6 Saten ‫҉ ***** válasza:
Nem kell semmilyen grillsütő sem. Egy tepsi kell bele egy ujjnyi víz majd a csirke és alufólia a tetejére. Berakod a sütőbe, amikor megfőtt leveszed az alufóliát és aranybarnára sütöd. Zsír és olaj nélkül egyszerűen
2010. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És ha nem teszek rá fűszert milyen az izvilága ? :D sót gondolom rakok rá de tényleg komolyan veszem most a testépitést ha el is akarok érni valamit...


Te amúgy hogy állsz a tömegelés alatti aerob/kardió jellegű mozgással? Ha érdemes heti hányszor hány perc ?

2010. dec. 29. 12:57
 3/6 Saten ‫҉ ***** válasza:

Hát ezt már sokszor megkaptam, hogy ősember vagyok mert én pl meg sem sózom a húst nem, hogy más fűszerrel megfűszerezzem :D A természetes íze a legjobb nem szoktam ilyenekkel elrontani.

Én tömegelés mellett is ugyan úgy kardiózom. Heti 6X időhiány miatt 2km intervallum futás illetve télen 20km szobabicajon legnagyobb fokozaton. Engem spec nem hátráltat simán tudok annyit enni, hogy fejlődjek, sőt sajnos annyira sokat, hogy még könnyen is zsírosodom

2010. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom elég gáz ize lehet só nélkül de ha te kibirtad és még finomnak is gondolod majd egy próbát teszek :P kösz a többi tanácsot is . Szomorúan olvasom hogy egy másik kérdésben hogyan milyen ocsmány dolgokat irnak rólad... ne is törödj velük , nem is értik a felét amit leirnak :)
2010. dec. 29. 13:15
 5/6 Da puta madre ***** válasza:
Egy serpenyőbe kevés olaj, bele a kockákra vágott csirke, rá egy kis bors, és 10 perc.
2010. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Saten ‫҉ ***** válasza:

Amúgy nem kell félteni engem sem én sem vagyok épp egy jó "gyerek"... csak azt nem értem miért feltételezi mindenki, hogy a való életben máshogy reagálnék akár mire is? Na mindegy nem úgy is lepereg rólam több eszem van ennél :D A másik meg az, hogy szerintem nem vagyok egy s3gghülye ember, bár ezt döntse el mindenki saját maga.


Amúgy tényleg jó én szeretem sótlanul, úgy eszem a rizst is :P

2010. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!