Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondiba ha bicepszezek akkor...

Kondiba ha bicepszezek akkor fáj az alkarom. Mitől van? Gyenge az alkarom vagy valami más?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 13:51
 1/7 Saten ‫҉ ***** válasza:
Attól függ mid fáj pontosan. Ha az izom akkor csak gyenge az alkarod, ha viszont a csont akkor benne van a pakliban a csonthártya gyulladás is
2010. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
eleinte a kondisok felének vannak alkar fájdalmai.. eddzél rá rendesen, ilyenkor a csontszöveg egy kis gyulladás keretében felveszi a tempót, viszont ajánlok egy kis pihenőt majd. én fél éve edzettem, azóta fájt is az alkarom, jött 1 hónap pihenő és azóta nem jött elő a gond
2010. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet a túledzés jele , vagy csenge még várj vele 2-3 hetet ha nem javul mutasd meg orvosnak vagy pihentesd egy időre. Én nem tapasztaltam kezdőként a fájdalmat...
2010. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pedig hidd el, hogy sokan mondták ugyanezt és egyik se halt bele, viszont az első huzamosabb pihenőig fájt mindnek.
2010. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez abból is eredhet hogy összevissza melegités nélkül lóbáljak a nagy súlyokat hogy menők legyenek. Nap mint nap olvasok akkora marhaságokat itt hogy magamsem hiszem el honnan vesznek ilyet, akkor a konditerembe az ilyen tudással rendelkező emberek milyen edzést végeznek ?


Ettől függetlenül nem kizárt hogy az-az igaz amit te állitaszz...

2010. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha folytatom az edzést?
2010. dec. 29. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:
tény, hogy nagy súlyokkal dolgoznak, de ettől lehet fejlődni. a nagy súlyhoz pedig hozzászokik a szervezet, a csontszövet is átalakul ilyenkor... én ajánlanám a pihenőt ha nem akarsz szenvedni, vagy egykezes bicepszet csinálj, és akkor nincs terhelés az alkoron
2010. dec. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!