Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésnél a kajálást mikorra...

Edzésnél a kajálást mikorra iktatjátok be? Edzést aztán kaja? Vagy amikor jön az ebéd meg stb. akkor esztek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 14:12
 1/5 Saten ‫҉ ***** válasza:
Edzés előtt eszek 1,5 órával és edzés után 1/2 órával
2010. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én edzés elött 1-1.5 órával szokok enni ha fáradékonyabb vagyok fél órával még elötte bedobok banát+mazsolat turmix kombot akkor erőre kapok. Utána fél órával turmix pufi rizs és rá 1 órával meg jöhet a csirke+rizs.


Testépitőnek nem igen van olyan hogy ebéd amikor elővan irva az adott étkezés akkor eszik nem 6-kor 10-kor 12-kor 16-kor meg 20-kor igy pontba :D

2010. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszii a részletes választ
2010. dec. 29. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor időm van, de előtte 1,5-2 órával megpróbálok. HA más nem, akk 1 órával előtte egy turmix lecsúszik.
2010. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

attol fugg mennyit edzel egy nap...aktiv sportolo vagy???


en reggel koran elmegyek futni (6:30-7h korul) utana nemtudok edni eg yfel oraig,mert meghajtommagam..utana eszem tojasrantottat altalaban...

majd 10kor edzes elotte eszem meg valami gyumit...edzes utan(ez nem futas,technikai vagy kuzdelmi edzes,ilyenkor kivagyunk ehezve)rogton ebed,sok hust,salata.... majd 2 orara ra megint bekapunk valamit (VAGY EGY turmixot,akarmit..)es edzes elott eszem valami csokoladet szenhidratot,h ne essen le a vercukrom.....edzes utan meg egy konyebb vacsit. de sajnos az edzesem nagyon keson kezdodik este 6kor vagy fel 6...de normal esetben 6ig kene kajalni..igy nekem csuszik 8 kor kajalok utoljara...

2010. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!