Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy nyerjem vissza a hajlékon...

Hogy nyerjem vissza a hajlékonyságom, egy kisebb baleset után?

Figyelt kérdés
Szia! Az lenne a kérdésem, hogy nyerjem vissza a hajlékonyságom, egy baleset után? Spárga előtt nem melegítettem be és már fél éve nem tudok, vagy 10 fájdalmas percig telik, míg rá hajolok arra a lábamra. Mit tegyek? Kérlek segítsetek!!
2011. jan. 1. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyújts sokat... szalag szakadás? ebben az esetben újra kell tanulnod...
2011. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy szalag szakadás volt-e az biztos hogy régebben mindig bemelegítettem nyújtás előtt és tesiórán lementem spárgába egyet roppant a lábam aztán 10 percig nem bírtam rá állni ennyi volt fél éve, folyamatosan próbáltam nyújtani, de most a nagyterpeszem ami régen spárga volt, már alig nagyobb a normál terpeszemnél, kezdek nagyon aggódni, mert mindig azt mondtam, hogy reggel jobb lesz, de nem lett jobb...


És köszönöm a válaszod!

2011. jan. 2. 09:14
 3/6 anonim ***** válasza:
újra kell tanulnod!!
2011. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a gond, az újratanulással, hogy tudom mire vagyok képes, és annyira erős az akaró erőm, hogy nem akarok abba hagyni, tudom butaság, de emlékszem, mikre voltam képes, és elégedetlennek érzem magam, ha nem csinálom azt meg, köszönöm a segítséget, próbálkozok.
2011. jan. 3. 14:44
 5/6 Nyuszii. válasza:
Szia! Nekem ugyanez történt a napokban, tesiórán melegítés nélkül lementem spárgába nekem is roppant egyet a lábam és most a fenekem körüli részen iszonyatosan fáj. Azt szeretném kérdezni, hogy neked ha elmúlt, mit csináltál vele, mert én most eléggé megijedtem mert elmondhatatlanul fáj és a járás is elég nehézkes.:S
2011. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok velem is ez van, kerlek segitsetek nekem! Elmúlt? Ha igen akkor hogy ?
2017. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!