Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen futó cipőt vegyek?

Milyen futó cipőt vegyek?

Figyelt kérdés

nagyon sokat futok mostanában , és elkezdtem olvasni a témában és olvastam , hogy 1 futócipő beszerzése kötelező

nem vagyok otthon a témában , ezért nagyon megköszönném ha ellátnátok pár tanáccsal mire figyeljek vásárlás előtt .


2011. jan. 2. 18:32
 1/8 Saten ‫҉ ***** válasza:
Hogy kényelmes legyen... ennyi... én sima teremcipőben futok nekem ez vált be
2011. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nike
2011. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18:40-es néztem Nike cipőt ..... 1 kicsit drága nekem :(
2011. jan. 2. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Tavasszal és nyáron én mezitláb futok, sokkal jobb mert kisseb terhelés éri a térdjeimet. Olyankor előbb ér a földre a lábuj és a profik is ezt tanácsolják. Ilyenkor télen meg megteszi bármi ami nem mozog a lábfejeden.
2011. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Decathlonban én a legolcsóbb futócipőt vettem meg 1 éve(4 ezerbe került), és kényelmes, bevált. Előtte 2 évig Nike volt, az is jó volt, és az se volt annyira drága, olyan 10 ezer körül volt Ft-ba számolva, akciós volt valahol Ausztriában.


De ajánlom menj el a legközelebbi Decathlonba, és próbálgass, ami kényelmes azt vedd meg, anyagi lehetőségeidet is figyelembe véve. Hervisben is szoktak lenni néha kellemes árban futócipők. Intersport már nem az olcsó kategória.

2011. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Saucony cipők jöttek be, minőségben az adidas, Nike kategória, de árban kicsit kedvezőbb.
2011. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hervist nem ajánlom mert Drága és szar :)

Deachatlont annál inkább, én egy Joma sima teremfoci cipőben futok :) fél maraton után sem fájt a lábam :)

2011. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SirRasor válasza:

A cipőgyártók nagyon örülnek az adakozásodnak. Hogy mire figyelj vásárlás előtt? Például arra, hogy nehogy pénzt adj ki egy ilyenért. Még a mocskosul drága darabok se biztosítják azt a komfortot, és egészséget, amit mezítláb elérnél.

[link]

2011. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!