Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő lovasnak milyen lovagló...

Kezdő lovasnak milyen lovagló csizmát/cipőt vegyek?

Figyelt kérdés

Tesóm most 20 éves, és fejébe vette, hogy lovagolni akar, a családdal megbeszéltük, hogy akkor veszünk szülinapjára felszerelést neki, de nem tudjuk milyen kell. A meglepetést meg nam akarjuk azzal elrontani, hogy tőle kérdezzük meg. Szóval mit ajánlotok, ami lehetőleg nem tömör arany áron fut?

Előre is köszi a válaszokat!


2009. jan. 20. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
sztem a legegyszerűbb, ha rövid szárú bőrcsizmát vesztek, amihez lábszárvédő társul. a gumicsizma sokkal olcsóbb, de nem ajánlom, mert beleizzad a lába. a hosszú szárú csizma is jó, de én azt nem szeretem :) nemtudom más hogy van vele :)
2009. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem a chaps a legjobb

könnyű felbenni, nem izzad bele a lábad :)

és ez a legolcsóbb megoldás, és a legjobb

de ha csizmát vesztek akkor olyat aminek megfelelő sarka van mert akkor a lába nem csúszik bele a kengyelbe.És fontos még hogy meleg legyen.Nehéz olyat találni ami meleg és megfelelő sarka van:) azért kell meleg legyen mert télen fontos és ha a lábad fázik akkor az egész tested fázni fog :)

2009. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kezdő lovasnak inkább egy fekete cipő,fekete chaps vagy lábszárvédő. :)
2010. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem először nem is kellene neki felszerelés, egyik barátnőm is úgy járt, hogy fejébe vette, hogy lovagolni akar, és az első lovas edzése előtt minden cuccot megvettek neki, és egy hét múlva már nem is akart lovagolni, nekem fél év után lett rendes cuccom
2011. aug. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!