Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggeli futás? Suli előtt?...

Reggeli futás? Suli előtt? Tényleg jó, erőt ad a nap hátralévő részében?

Figyelt kérdés

És reggeli előtt illetve után?

Attól félek,hogy már reggel kifárasztom magam és akkor egész nap olyan "semmilyen" leszek.Vagy épp az ellenkezője?

Amúgy meg fogyni is szeretnék,már sikerült esti futással valamennyi,de most ki szeretném próbálni a reggelit:D


2010. szept. 9. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Anno suliba amikor nekünk első óra tesi volt, akkor általában mindig jobb volt a közérzetem, lehet kicsit fáradt voltam de az olyan egészséges fáradtság volt :D


Viszont ha keveset aludtam, és úgy mentem iskolába olyan voltam mint egy zombi...


Szerintem ha nincs tesi próbálj meg egy kicsi futást, lehet hogy neked is jobb lesz a közérzeted tőle, rám így hatott.

2010. szept. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Épp ezt kérdeztem egy ismerősömtől, aki régebben atletizált, és azt mondta, nagyon rossz volt, inkább rosszabb volt a napja, mint hogy felébresztette volna. Azt mondta, csak azoknak érdemes, akik nagyon komoly sportolók, tehát még van helyük a jövőben világversenyeken, és akkor is edzésmaximalizálási célból, illetve átmozgatásnak a délutáni edzéshez. Különben aki csak hobbiból fut, annak jobb a délután vagy az este.
2010. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Nálam volt egy időszak, mikor rendszeresen sportoltam minden reggel (mikor mihez volt kedvem) és sokkal jobban éreztem magam, sokkal több energiám volt egész nap.

Ma már kutyázok reggelente munka előtt kb. 1 órát sétálunk, mielőtt elmennék melózni. Összehasonlíthatatlanul jobb így egy nap, mint az ágyból kiesve kezdeni.

Soha nem voltam mozgásmániás vagy komoly sportoló. Szerintem ez alkatfüggő. Próbáld ki és kiderül. Egy reggel még nem a világ.

2010. szept. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!