Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 300ezerért megéri egy bicikli?...

300ezerért megéri egy bicikli? Vagy ti mennyiért vennétek max egy bringát?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi pénzért autót vennék. Biciklire max. 20ezret költenék.
2009. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit én sem adnék ki egy biciklire. Ennyiből már lehet venni robogót ha pedig nagyon környezetbarát akarsz lenni a harmadából kb. kijön egy villanymotoros bicó. Az is igaz, h egy használt autót is lehet ennyiből venni. Biciklire ennyit nem költenék, amúgy is csak munkába járáshoz használom 8 napi 3-4 km).
2009. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
sport eszközről van szó,nem villany vacakról amivel az öregek járnak:)
2009. jan. 28. 15:49
 4/14 anonim válasza:
Nem éri meg, mert csak a márkáért fizeted ki ezt a pénzt.
2009. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Pontosan, egyébként max. 50-60 ezerért lehet venni minőségi és jó bicikliket amik márkásak ( Magellán pl.) Mondjuk én ennyiért sem vennék, akkor már inkább csapok hozzá még 20-30 ezret és elektromosat vagy robogót.


300 rugóért amúgy már nagymotort is lehet venni.

2009. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
miért kell motort venni mindenkép annyiért?
2009. jan. 28. 16:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Az előttem szólókkal nem értek teljesen egyet. 20.000ft-ért is vehetsz bringát, de az olyan is( [link] talán jó meg kezdőknek.

De attól is függ, hogy milyen bringát szeretnél. pl downhill pályán megnézném, hogy hogy jönne le valaki 20ezres bringával. Az meg, hogy megéri-e, az attól függ, hogy mennyi pénzed van, mennyit tekersz, hogyan tekered azt... Ezt csak Te tudod eldönteni, hogy megér-e Neked annyit.


Aki meg azt irkálja, hogy annyiért motort vesz, vegyen, szennyezze a levegőt, fizesse a 300ft/literes benzint. Meg ahhoz még kell egy jogsi is( az sem 10.000ft, kell hozzá egy bukó is(bukó bringához is kell, de arra olcsóbb))


Én is bicikliválasztás előtt vagyok, szeretnék egy jó országúti bringát, 300.000ft körüliben nem gondolkozok, mert nincs annyim.

Bármilyet is választasz, ilyen árkategóriában nézz szét sok helyen, és döntsd el, milyet is szeretnél.

Jó tekerést!

2009. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
En magamnak szereltem ossze a sajat igenyeimnek megfeleloen a bicajomat. Imadom. Mar tobb versenyen is indultam vele. 60ezerbe kerult, de mindig ujjitok rajta. Igaz, igy nincs markaja es neve, de legalabb jo.
2009. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
öhm figyelj megéri ha például triálozni akarsz...vagy olyan biciklit ami könnyű és gyors...de ha csak egy jó biciklit akarsz ami gurul és nincs semmi baja akkor elég egy 60 ezer ftos keró is...véleményem erről ennyi:D by:mócsing x_x
2009. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Maximálisan megéri! A bicajnál is úgy van mint bármi másnál: a minőséget érdemes megfizetni! Például: húsz-ezres kerékpár = szétesik alattad, 60 000 -es = jó, de állandóan javítgatni kell, 150 000 -es = nagyon jó, de vannak még hibák, 200 000, vagy felette = próbáld ki, és elájulsz milyen jó. Csak nyomni kell neki. Saját tapasztalatból beszélek, volt már sok szutyokabbnál szutykosabb gépem, de két éve hajtok egy feltuningolt RockRider 6.3 -ast (Kb.200 000 Ft -ba került), és a pucoválásán kívül még nem kellett semmit javítanom rajta, pedig nem kímélem.
2009. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!