Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzés típusok vannak?...

Milyen edzés típusok vannak? Több info lent

Figyelt kérdés

Sziasztok, 14éves vagyok 53kg 175cm magas.

Azt szeretném kérni hogy segítsetek hogyan edzek, én úgy gondoltam hogy heti 3x és mindig más izomcsoport (persze 1 nap több izomcsoport) pl: hétfő:mell-kar szerda:has-láb péntek: hát-váll ehhez kéne edzés típusok (pl guggolás). Az a baj hogy csak itthon tudok edzeni és itthon csak: szobabicikli, súlyzó 1kezes/2kezes van. Remélem tudtok segíteni.


2011. jan. 5. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Válaszoltam egy ilyenre asszem...


Otthon edzeni full fölösleges, motivációd sem lesz, fejlődni sem fogsz, vegyél bérletet.

2011. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Benga ***** válasza:
Én pl otthon eddzek, és mégis van motivációm. elég érdekes, nem csak terembe lehet eddzeni, de tény hogy kell hozzá felszerelés!
2011. jan. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Saten ‫҉ ***** válasza:
Bengánál a pont megfelelő felszereléssel jobb otthon eddzeni. Nincs az, hogy "beszállhatok?" meg, hogy "jáj dicsák more mikor végzel?"
2011. jan. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!