Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés után fehérjének ez...

Edzés után fehérjének ez megfelelő?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve edzek, 18 éves 180 cm, 70 kg körüli srác vagyok. Szeretnék fehérjét szedni, emellett próbálok rendesen étkezni (edzés után rizs, csirke, stb.). Nem szedtem eddig soha semmilyen fehérjekoncentrámut, se tömegnövelőt, semmi ilyet. Hetente 4X edzek. [link]

Ez megfelelő edzés utáni fehérebevitelnek+étkezés?

Mert hallottam, hogy van ugyanilyen árban "jobb" is. Na de ez mit takar, hogy jobb? És attól független, hogy van jobb, ennek szedés attól ugyanúgy lehet eredményes?


2011. nov. 13. 21:16
 1/3 dirtboy ***** válasza:

persze jó ez is ne aggódj,nem ártana ha mellé vennél dextrózt és azzal fogyasztanád edzés után.

sokkal gyorsabban szívódik mint a rizs.

dextróz 2kiló 990ft,és edzés után mehet belőle maximum 1g/tskg-nyi.

2011. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zakathol ***** válasza:
Amatőr szinten még a tejsavó vs kevert proteinek között se fogsz egetverő különbségeket észrevenni. Mondjuk annyi, hogy tömegeléskor kicsit hátrány, hogy egy kevert protein kicsit jobban telít. De amúgy ennyi. A fehérjebevitel, ha megvan, akkor meglesz az eredménye!
2011. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az árakkal vigyázzatok, mert nem mindegy hogy abban a porban hány százalék fehérje van, amit épp olcsónak véltek, mert ha átszámítjátok kizárólag fehérjére, akkor lehet, hogy a drágább az olcsóbb. Pl van amiben egy adag 30g és abban csak 20g fehérje van, meg van olyan, hogy 25g egy adag és abban 22g fehérje van, számítsátok ki, hogy az 2 kiló porban mennyi fehérje mennyiség különbség!
2012. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!