Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mehetek már kondizni? Nagyon...

Mehetek már kondizni? Nagyon hiányzik!

Figyelt kérdés

Beteg voltam 1 hétig, most már majdnem teljesen jól vagyok. Csak egy kis nátha maradt. Tegnap szedtem be az utolsó antibioticumot.

Szerintetek nem árthatok avval (esetleg visszaesni) ha elmegyek ma edzeni? Esetleg szaunázni?


2011. jan. 6. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha márcsak tényleg lappangás van, hőemelkedés semmi esetre se! Akkor már le lehet menni.

Mondjuk arra figyelj, hogy edzés közben öltözz föl rendesen, hogy még véletlenül se fázz, mert akkor visszaeshetsz!


Jó edzést!

2011. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én, ha érzem, hogy bujkálna bennem valami, elmegyek edzeni, és másnapra jól leszek, szóval szerintem segíthet is a mozgás.
2011. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el futni,ha nincs hőemelkedés az kitisztítja a légutakat.Prüszkölve,taknyozva bacikat terjesztve ne menj a sporttársaid közé,csak ha teljesen rendbe jöttél.
2011. jan. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor ne menj edzeni, ha lázas, vagy illetve hőemelkedésed van. Egy kis nátha nem fog megártani, lehet hogy segít, mert a vérkeringést gyorsítja, ezért gyorsabban "kimegy belőled a betegség"
2011. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, én is voltam edzeni betegen nem nagy kuszt csak akkor kerüld ha lázad van sztem még jót is tesz mert kiizadod de viszont kevesebet fogsz tolni betegen meg nem lessz kedved
2011. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!