Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 2x járok kondizni mit...

Heti 2x járok kondizni mit tanácsoltok h milyen táp. Kiegészítőt vegyek edzés előtt ill után?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el edzeni, nem akarok vele úgymond nagyobb dolgot elérni, de ha pár kiló feljönne rám (izomban ) az tök jó lenne. Ennek megfelelően milyen táp.kiegészítőt ajánlatok ? amit edzés előtt és után kell meginni? Nem innám minden nap csak ezen a két napom így is lenne értelme? Ezt legfőképp azért szeretném mert ilyenkor nem tudom bevinni a megfelelő CH-t meg a fehérjét.


Előre is köszi egy 19éves lány :)


2011. nov. 3. 17:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*a vitaminról nem feledkeztem meg természetesen daily one-t szedek :)
2011. nov. 3. 17:20
 2/13 dirtboy ***** válasza:
86%

az étrendet kéne előbb rendbe rakni.


ha ch is hiányzik akkor dextróz is kéne és edzés utánra a tejsavó a legjobb.

mivel sok infót nem tudsz ezért ezt olvasd el ha túl vagy rajta jöhetnek a kérdések ha lesznek.

írd már be hogy bodybuilder alapismeretek mert valamiért nem jön be nálam az oldal pedig be akartam linkelni.

2011. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dirtboy ***** válasza:
86%

tessék végre be jött:

[link]

2011. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 dirtboy ***** válasza:
86%

még egyszer mert rossz a link

[link]

2011. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
étrendem van de nem tudom betartani :S a suli miatt :S ha hazaérek akkor próbálom bepótolni az elmaradt étkezéseket :S
2011. nov. 3. 17:31
 6/13 dirtboy ***** válasza:
86%
pedig suli mellet nem nehéz kajálni
2011. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
am tökre becsülöm azokat az embereket akik az étkezést betudja/megtudja tartani :)
2011. nov. 3. 17:34
 8/13 A kérdező kommentje:

nekem igen :/


Főleg h hétfőnként és péntekenként egybe vannak tartva az órák és csak 1x lehet enni jobb esetbe kétszer :S

2011. nov. 3. 17:35
 9/13 dirtboy ***** válasza:
80%

köszönöm annak a f asznak aki lepontozta a válaszaimat,értelmes választ nem tud adni de a másikat lepontozni marha jó.

legyen jó napod,nagyobb sikered ne legyen az életben mint az hogy nyomtál rám egy pirosat,ezzel a pirossal aztán marha sokra vitted gratula

2011. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Táplálékkiegészítő érted? Nem véletlenül van ilyen találékony neve. Megfelelő étrend nélkül szart sem ér. De kezd el szedni, addig úgyse nyugszol meg.
2011. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!