Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek errol a geprol?

Mi a velemenyetek errol a geprol?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 6. 22:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

én annyit szólnék hozzá, hogy szerintem kevés súly van rajta, nyilván sokat el sem bír a váz.

talán jobb megoldás lenne pár kézi súlyzó és egy felszerelt húzódszkodó. akkor tudnál hátazni rendesen: húzódszkodás, evezés egykezesekkel. bicepszezni is tudnál a húzódszkodón. egykezesekkel szintén bicepsz-tricepsz-váll megedzhető.

bár ahhoz hely is kell ahová felszereld. hozzáteszem, szerintem.

2011. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből 1 évig edzel valahol.
2011. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint minél több fungciós annál sz*rabb.. arra mennek hogy minél többet tudjon, közbe a minőség rovására megy. És az előttem szólónak igaza van kevés a súly & szabadsúlyos edzéssel hatékonyabb stimulációt tudsz elérni. nem éri meg az árát az egyszer biztos
2011. jan. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért inkább vegyél egy fekvenyomópadot, egyetlen szerencsétlen, kétkaros rúdsúlyzót meg egy rahedli súlytárcsát. Sokkal többre mész vele, a szabadsúlyos edzés adja a valódi bázisát az izomnövelésnek, továbbá egy rúdsúlyzóval szinte korlátlan a lehetőségeid száma, míg egy ilyen gép erősen korlátozott.
2011. jan. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1. valaszoló: -a12*5 kg(60) nem elég? sztem untig eleg

-110 kg os ember ulhet da de meg robbet is ki kell birnia

-17 fajta edzest lehet rajta vehezni es koztuk van bicepsz,tricepsz,minden

-a kezi sulyzoknal az a baj h.kezdoknek nem jo mert nincs megtamasztva a hata(itt megvan mert ulsz)es esetleg nem lesz jo a gerincenek


2.valaszolo(leppurd): igen ebbol a penzbol 1 evig edzek utanna meg mi lesz ? ez ma megmarad nekem orokre...


utolso : hogy lenne ma korlatozott amikor 17 fele edzest tudok ranta csinalni ?

2011. jan. 7. 13:44
 6/16 anonim ***** válasza:
1 év után simán lóf@szra nem lesz elég ez a gép, egyébként nem annyira sokoldalú, mint ahogyan leírják.
2011. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

máá hogy ne lenne elég ??????


nem kell ennekem arra h.izompacsirta legyek,csak arra h.jo alakom legyen es tartsam a kondim.... azert koszi

2011. jan. 7. 19:22
 8/16 anonim ***** válasza:

annyira f@sza, hogy ezen az oldalon mindenki azt hiszi, hogy ahhoz, hogy kigyúrt legyen az ember nem kell semmit sem tenni.


Ahhoz, hogy jól nézz ki, ahhoz is kevés ez a gép.

2011. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

itt nagy gondok vannak a tudásoddal már bocs.

magyarázd el, hogy ha ezen a gépen éppen lehúzást csinálsz hátra akkor az hol támasztja meg a hátad? ezen a gépen sem fogsz ülve bicepszezni, tricepszezni, hogy tartsa a hátad, hülyeség. épp azért jobb a kereten való húzódszkodás mert szabályosabban lehet végezni. az a 60kg pedig akkor is kevés, de majd rájössz te is. azzal nem lehet hátazni egy idő után mert fölösleges. csigás gép így bicepsz-tricepsznél is kevés lesz. áááá nem is tépem a szám.

azt meg ne hidd, hogy az ember csak úgy izompacsirta lesz :)

2011. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
azt gondoltam....... de hveromnak van egy majd nem ugyan ilyen es azt mondja h segit es latni is rajta h jobb..... na mindey kosz...
2011. jan. 8. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!