Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha vállasodni szeretnék...

Ha vállasodni szeretnék milyen gyakorlatokat végezzek súlyokkal? Esetleg külön sportot javasoltok ami különösen erősít vállban?

Figyelt kérdés
(felkar felső része legyen izmosabb, ezáltal tűnjön majd szélesebbnek a váll)
2011. jan. 11. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Először is végezz el otthon minden házi munkát, ne hagyd másra. Utána gondold át újra! ;-)
2011. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szuper válasz :) légyszives ne magyarul írj, hanem az anyanyelveden te kis *eci :) *-*
2011. jan. 12. 02:19
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Érdemes elmenni konditerembe,de nem csak vállra edzeni.Minden izomcsoportara kell edzeni.A vállasodás,majd jön magától.De nekiállhatsz a kettlebellnek is.Én pl azt csinálom.Mondjuk attól nem lesznek hatalmas diszkóizmaid,inkább kisebbek,de formásak,szálkásak.
2011. jan. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Clem ***** válasza:
72%

Diszkóizmok...!!!:)

Széles váll= súlyzós edzés konditeremben + JÓ ÉTKEZÉS + mielőtt nekiállasz legalább 1x konzultálj egy edzővel a teremben ahova mész!

Sok sikert!

2011. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Első! Nagy vagy, de az izomagyúak sosem értik a poénokat és az élet alapvető dolgait! :D

Tudod fontos az a karizom, a nullához közelítő IQ-val rendelkező szösziknek ez jön be. Izompólós, lehetőleg kopasz, magas és csupasz. Kinek a pap, kinek a papné. A háztartást majd vezeti a bejárónő.


De hogy a Kérdezőnek is válaszoljak, ötleteim:

-Barátnőddel találjatok olyan figurát, amelyben a felkaroddal emelgetheted! ;-) Mindkettőtöknek jó lesz.

-Erősíts súlyokat a felkarodra, és csak úgy emelgesd.

Ilyesmik...

2011. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Legyen nektek húsvét első és negyedik :) kaptok mindketten ajándék zöld hasznosválasz kezecskét :)


mellesleg a humorotokat inkább nem minősítem, de örülök, hogy legalább magatoknak tetszik, ugyanis az fontos ahhoz, hogy el tudjátok viselni magatokat ;) :)

2011. jan. 12. 15:55
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Széles váll = genetika...


Edzhetsz vállra, de a csontod ettől nem lesz szélesebb...


Uhh, nem tudom mikor jártam utoljára discoban, de az izmaim tuti szeretnének menni, elvégre disco izmaim vannak, mert edzőteremben edzek :(

2011. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

leppurd


Nézd én nem azokat a testépítőket fikáztam le ezzel akik tényleg komolyan veszik ezt az egészet és sportként űzik... De azt neked is be kell látnod,hogy 10 arcból 7 a "gyúrok vazzeg,hogy csipázzanak a p*ncik" fajta a konditeremben.Nekik szól a diszkóizom fika.

2011. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

uccsó:


szerintem még így se mentél végig az okokon, hogy valaki miért kondizik.


én pl. egyik kategóriádba sem esek bele, de nyugi nem is vettem magamra a kommented személyes részét.


mellesleg a "gyúrunk vazze" emberekkel nem tudom mi a gondod, hogy fikázod őket?

2011. jan. 12. 20:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Az,hogy komolytalan pics@rázók.
2011. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!