Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A karomra eddzek hogy meg...

A karomra eddzek hogy meg tudjam csinálni ezt a gyakorlatot (? )?

Figyelt kérdés

Szóval hogy úgy képzeljétek el hogy térdelőülésben ülünk először is.A fenekünket letesszük balra(a földön van),a lábunk ott marad.A bal könyökünket odatesszük kicsivel a csípőnk fölé,úgy,hogy a kézfejünk a földön marad.Letesszük a jobb kezünket is a bal mellé.Letsszük a fejünket a földreés ugye a kezünkön meg van támasztva csípőnk és felemeljük a lábunkat és megtartjuk a levegőben.


Na jó ez totál érhetetlen lett,remélem valamelyikőtöknek sikerül kihámoznia hogy miről beszélek:D

Köszi


2011. jan. 13. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem sikerült, de erősíts meg, hogy jóra gondolok-e. Arra gondolsz, ami ezen a videón, 1:13-nál van? http://www.youtube.com/watch?v=UJKR4cOt2Dc
2011. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan!:)
2011. jan. 13. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elsősorban nem a karodat kell erősíteni ehhez a gyakorlathoz, hanem a törzs izmaidat! De szerintem a legjobb, ha leész egy capueira edyésre, mert otthon ezt a mozdulatot gyakorolni sérülésveszélyes!
2011. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól magyaráztad a mozdulatot, mert nekem is elsőre leesett, hogy mire gondolhatsz. :)

Amúgy szerintem is a törzs ereje fontosabb ehhez, mint a karé. Ám ha specifikus gyakorlathoz kell az erő, akkor specifikusan is kell edzeni rá. Én azt javaslom, hogy próbálgasd a mozdulatot, és végezd minél lassabban, nulla lendülettel, erőből dolgozva! Egyszerre csak néhányat csinálj, aztán pihenj utána pár percet, és utána folytasd! Igyekezz feszesen tartani az egész tested, különösen a farizom és a hasizom maximális megfeszítésére figyelj, ez jókora erőlöketet ad az izmoknak!

Sok sikert kívánok, és nagyon szép sportot választottál!

2011. jan. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:))
2011. jan. 14. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!