Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bicepsz és hasizomra szeretnék...

Bicepsz és hasizomra szeretnék "gyúrni". Olyan weboldalt tudtok ahol találok gyakorlatokat ehhez?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy nem vagyok egy kimondottan izmos típus... Persze azért nem vagyok az a nagyon vézna sem. Lényeg, hogy nem nagyon van se pénzem, se időm arra hogy konditerembe járjak, vagy egyéb segédeszközöket vegyek itthonra. Mégis szeretném a karizmomat fejleszteni, valamint nem ártana némi hasizom erősítés sem. Tudtok olyan weboldalt esetleg, ahol vannak gyakorlatok ezekhez? A rendszeres testmozgás megvan, kézi súlyzó is esetleg lehet. Köszönöm előre is...
2009. febr. 2. 03:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy szerezd be otthonra Rubint Réka 4. DVD-jét. Nagyon hatásos, felsőtest és hasizom program is van rajta. Viszont kézi súlyzókra ehhez is szükséged lesz.

Ha fiú vagy, akkor viszont nincs ötletem, és ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de nem ismerek ilyen oldalt a Neten.

2009. febr. 2. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt minden testrészre találsz gyakorlatokat, és még edzésterveket is: [link]
2009. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok... :) Köszönöm a válaszokat... :)
2009. febr. 2. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
fitness Dvd-k rubint reka v norbhy vagy akarmii ;)
2009. febr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!