Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki járt már a Lady Fitness...

Aki járt már a Lady Fitness Clubban ami a 3. kerület vizimolnár u.10 szám alatt található mondana pár dolgot? Árak ilyesmi?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom a békásira gondolsz, ami a Don Pepe mellett van.


Én 2-3 éve jártam oda, nekem nagyon nem jött be. Akkoriban kb. 7000Ft volt egy havi bérlet, de ez csak a kondi gépekre volt érvényes, a kardió gépeket(futópad, taposógép, sífutógép) nem használhattam. Kivéve a szobabicajt, mert azon kellett 5-10 percig bemelegíteni.


Első alkalommal konzultáltam az ottani személyi edzővel. Ez úgymond "jár" a bérlethez. Megnézte hány kg vagyok, lemérte a testrészeimet (kar, derék, csípő, comb, vádli) és összeállított pár perc alatt egy "személyreszabott" edzéstervet. Csak az volt a poén, hogy minden csaj ugyanannyi ismétlésszámmal dolgozott, mint én, pedig nagyon eltérő adottságúak voltunk.


Ami még zavart, hogy nagyon pici, minden gépből csak egy van, így ha sokan vannak, várnod kell, hogy sorra kerülhess.

A kardió gépeket is csak akkor tudod használni, ha előre bejelentkezel, hogy pl. 14 óra-35 perctől 15-15ig használod. Szóval nagyon pontosan meg kellett adni az időpontot. Ez ugye amiatt kellett, mert ezekből is csak egy-egy volt és így nem volt torlódás. Számomra ez is negatívum, mert szeretem, ha spontán használhatok gépeket és nem vagyok ennyire szabályokhoz kötve.


Ami még nem tetszett, hogy mindenkinek volt egy kártyája (amin az edzésterv és a paramétereid vannak) és abba írták bele azt is, hogy milyen napokon voltál edzeni. Nem ezzel volt a gond, hanem azzal, hogy a személyi edző néha számonkérte rajtam, hogy miért nem voltam xy napokon, de elég bunkó stílusban, nem poénkodva.


Jártam már néhány konditeremben, de ez volt a legrosszabb. Azt azért hozzáteszem, hogy járnak oda nők, szóval valakinek biztos beválik + azóta változhatott pár dolog, mert ahogy írtam én régebben voltam.

2011. jan. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor szerintem kihagyom..:)
2011. jan. 17. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!