Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » XV. Kerület közelében van...

XV. Kerület közelében van erre lehetőségem?

Figyelt kérdés

kb. 2,5 évig jártam jazzbalettra,mikor még ovis voltam és 2 évig mpderntáncra, amit már 1 éve abba hagytam....nagyon szeretnék valami mozgásformát, amit élvezek is, így elsősorban a tánc és az aerobic jön szóba,esetleg hiphop

És mégegyszer mondom: a sportok amiket keresek:aerobic,tánc(olyanmindenféle),hiphop(de ez csak utolsó esélyként)

ha tudjátok a nevét,pontos címét ,árát,hogy mikor szokott lenni vagy hasonlók,akkor légyszi azt is írjátok le:)


14/L


2011. júl. 16. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A google a barátod, kislány!


[link]


Ez pl. egy a találatok közül.

2011. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ezzel az a gondom,hogy az árak 10ezren felül vannak(mivel nem vagyok ovisxD) azért köszi a segítséged:D

még jöhetnek válaszok:)

2011. júl. 17. 13:37
 3/3 A kérdező kommentje:
tényleg semmit se találok...mindenhol csak jazzbalett van,meg olyanok,ahol már nem fogadnak be új tagokat :'(
2011. júl. 17. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!