Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik proteint válasszam?

Melyik proteint válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit kezdő vagyok ezért is kérdezek. Az a helyzet, hogy járok küzdő sportra(vegyes), ez heti 2edzést jelent és mellette szeretnék gyúrni. Azt gondoltam, hogy veszek scitec 100%whey professional proteint, de voltam, egy amix üzletben ahol ajánlották az ő terméküket: amix whey pure fusion protein, azt mondta a csávó, hogy ez is legalább olyan jó mint a scitec és az csak a reklám végett nőtte magát ki ilyenné. Ja és még azt is ajánlotta, hogy szedjek bcaa aminosavat, hogy ne veszítsek az izmomból a küzdősport végett. Nektek mi a véleményetek??

ami még fontos lehet: 185cm vagyok 17éves és 80kg.

Nem tudom, hogy melyiket vegyem mert egy kicsivel olcsóbb az amix meg ajánlotta a csávó csak kérdés, hogy tényleg olyan jó e mint a scitec, ezért is kérném ha valaki szedi ezt az amix protkót akkor legyen oly szíves és írjon véleményt róla, tehát ne az legyen, hogy azért találom jobbnak mert drágább vagy ilyesmi.

Elnézést kérek, mert még egyszer kiírtam ezt a kérdést de itt normálisan összeraktam az egészet.

Köszönöm.


2011. jan. 19. 20:49
 1/4 A kérdező kommentje:
szerintetek jó fehérje ez az amix vagy nektek mi a véleményetek róla?
2011. jan. 19. 22:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem scitec (persze hogy amix boltban nem a scitec-et ajánlják),nekem az is fontos hogy mennyit költ reklámra a gyártó milyen a csomagolás..stb mert ez megmutatja az egész üzlethez és sporthoz való hozzáállását=nem vennék olyan proteint amit fénymásolt szórólapokon hirdetnek még ha amúgy jó is,mert ha a gyártó lesz@rja reklámot ott vmi nem stimmel!
2011. jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem agyalnék rajta a scitec számomra a legmegbízhatóbb,menj el egy boltba és segítenek mindenben! Sok sikert!
2011. jan. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Èrtem kössze
2011. jan. 20. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!