Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez most akkor hogy van? (Air...

Ez most akkor hogy van? (Air alert 2)

Figyelt kérdés

[link]


Az a godn, hogy a táblázatokat nem tudom megfelelően értelmezni. (magyarul: gyökér vagyok) Abban kéne egy kis segítség, hogy egy nap mit, hányszok kell. Előre is köszi.


2011. jan. 22. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Elindulsz a táblázaton balról jobbra. Azt írja, hogy az ugrálásból kell két széria és húsz ismétlés. AZ ismétlések száma az egymás után, szünet nélkül elvégzett ismétléseket jelenti, a széria pedig azt, hogy hányszor hajtod végre az adott ismétlésszámot, a két sorozat között pihenőt hagyva. Tehát megcsinálsz húsz ugrálást egymás után, szünet nélkül, ez egy széria. Utána pihensz kicsit (1-2 percet), és megint megcsinálsz húsz ismétlést. Aztán megint pihensz. Mivel ebből az elején csak két széria kell, ezért továbbmész a következőre, és ugyanígy folytatod a vádlierősítővel, csak az annak megfelelő széria- és ismétlésszámmal. Így mész végig az egész láncon.

Remélem így már világos és tudtam segíteni.

2011. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, így már nagyjából világos.
2011. jan. 23. 10:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah, igen. Lenne még egy kérdésem:A székre fellépést és a vádlierősítőt végig, csak az egyik lábammal csináljam, vagy hogy?
2011. jan. 23. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a székre fellépést minden ismétlés után váltott lábbal végezd, a vádlierősítést pedig az egyik sorozatban csak az egyik, a másik sorozatban csak a másik lábbal végezd!
2011. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. jan. 23. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!