Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol tudnék (ha tudnék) olyan...

Hol tudnék (ha tudnék) olyan tartót telefonhoz, amit fel tudok csatolni pl karomra?

Figyelt kérdés
Futáshoz kéne, mert kézbe fogni kényelmetlen/zavaró és elejthetem, zsebembe meg "lötyög"... előre is köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 22. 22:04
 1/5 anonim válasza:
Én a futónadrágom belsejébe, a gumi alá varrattam Anyukámmal teljesen egyszerű "zsebecskét", pontosan akkorát, mint a telefonom. Nagyon praktikus, működik, nem zavar, nem lötyög.
2011. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tescoban is szokott lenni, vagy vatera, teszvesz-ott is láttam már.
2011. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, majd szétnézek Tescoba meg ilyen helyeken, ha nem találok lehet megpróbáljuk a varrás módszert :)
2011. jan. 25. 18:24
 4/5 anonim válasza:
Varrás tök egyszerű, nem kerül semmibe, maradék anyag meg mindenkinek van otthon. Vagy régi pólónak levágod "egy részét":)
2011. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igaz, köszönöm :)

de még is hogy gondoltátok hogy varrjam bele a zsebet? elmagyarázná vki kicsit pontosabban is?

2011. jan. 28. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!