Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szükséges-e fekvenyomáskor,...

Szükséges-e fekvenyomáskor, ha nagy súlyt használsz, súlyemelő övet csatolni fel? Szoktatok-e?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 11:17
 1/10 anonim válasza:
Ha egészséges a hátad, akkor fekvenyomáskor nem szükséges, a pad megtámasztja ha jól csinálod. Viszont egy jó kesztyű, aminek van csuklószorító része is az nagyon jó, a csuklód készül ki legjobban. Plusz mindig legyen segítőd, és ha a hüvelykujjaddal ne átfogd a rudat, hanem a többi ujjaddal egyfelé álljon lezárva tenyér mellé! Szintén a csuklód kíméli, és szebb alkart ad.
2010. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
előzőből vonj ki egy ha-t, akkor helyes lesz :)
2010. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem kell az öv fekvenyomáskor. Csak felhúzáskor.
2010. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

kesztyű basszus... :D legszivesebben kizavarnám a papucsos kesztyűs idiótákat a teremből.


Bizonyos fekvenyomótechnikákhoz nem árt az öv. a nagy súly pedig a testsúly 2Xesénél kezdődik. Szal, neked nem kell.

2010. szept. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Előzőnek: szerencséd van, jók az izületeid (még). Nekem már műtötték is a csuklómat, és a térdemet mert túlzásba vittem. Az idióta meg nem aki védőfelszerelést vesz, hanem az ilyen beszűkült agyúak mint te.
2010. szept. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Már régóta nyomok fekve, a kérdést azért tettem fel, mert a youtube-on láttam több ilyen videót, ahol használtak, de nem értettem...
2010. szept. 24. 12:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát attól függ... Ha szabályos (testépítős) fekvenyomást csinálsz akkor nem kell, de ha homorítasz (mint az erőemelők) akkor feltenném.
2010. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem szükséges,de én pl. szoktam használni. egyszerűen csak biztosabb tartást ad számomra.
2010. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

antisapiens-nek


Meg kéne tanulni a gyakorlatok helyes végrehajtását. nem sérülnétek akkor.

2010. szept. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utolsónak: te is egy agyas vagy. Nem szabálytalanul csináltam hanem megerőltettem és nem pihentem ki hanem rádolgoztam. Ne gondolkozz, megárt.
2010. szept. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!