Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » WalkMaxx fitneszcipő vagy...

WalkMaxx fitneszcipő vagy hagyományos márkás sportcipők a jobbak strapára?

Figyelt kérdés

Szobalányként szeretnék napi 12 órákat dolgozni. Fekete zárt cipőt kell viselni.

Jók ezek a gördülőtalpas cipők amik most nagyon felkapottak? A Walk Maxx felelne meg árban, illetve az árban megfelelők közül ez fekete, de nem tudom bőr-e vagy csak műbőr. Az egyik sportáruházban fel lehet próbálni, így a mérettel nem lenne biztosan gond (nem úgy mint ha postán rendelnék).


[link]


Vagy maradjak egy hagyományos sportcipőnél? Pl. Nike, Adidas. Nike-nak pl. valódi bőr az anyaga. Nem a kis csinos nőiesebb cipőkre gondolok, mert azoknak vékony a talpuk és kemény, hanem a nagyobb, sportosabb cipőkre, vastagabb, szivacsos talppal. Pl:


[link]


Vagy esetleg valódi bőr cipő? Pl:


[link]


(A linkek csak a típust, stílust mutatják, nem konkrétan kiszemelt cipők.)


24/L


2011. jan. 24. 23:19
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia:)

Én is szobalány vagyok,és mikor elkezdtem bennem is felmerült ez a kérdés.Nekem az egyik legjobb barátom mondta próbáljam ki az ő walkmaxx cipőjét,és bevallom nagyon jó,kényelmes.Ha napi 12 órát szeretnél dolgozni,akkor szerintem walkmaxx cipőt vegyél.

2011. febr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

én eladóként dolgozom, és én is zsretnék ilyet venni.

az egyik vevő bejött egy ilyen cipőben és megkérdeztem megéri e, mondta hogy tényleg jó. szóval valószínű hogy megéri!

2011. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!