Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozgással lehet vékonyí...

Milyen mozgással lehet vékonyítani a vádlit?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenről nem is álmodozom. :-) De ha szerezel valami receptet, akkor küldd el! :-)
2011. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amennyivel zsír van rajta, bármilyen zsírégető edzés azt leviszi róla, így vékonyodik. Erre a legjobb az intervallumos kardióedzés, időtakarékos és hatékony.

Amennyivel nincs zsír rajta, és úgy vastag, az más kategória. Ha sport miatt lett vastag, vissza kell fogni az edzést. Ha alkatilag olyan, akkor sok nyújtással egy kicsit, tényleg csak egy egészen kicsit keskenyebb lesz, viszont nagy mértékben vékonyítani, a ti szemszögetekből sajnos, nem lehetséges.

Azért fogalmaztam így, mert tévedés, ha azt hiszitek, hogy erre szükség van, hiszen az izmos vádli pont, hogy vonzó; sokan éveken át küzdenek a konditermekben, hogy vastagabb legyen a vádlijuk. Inkább barátkozzatok meg vele, és higgyétek el, jól van az úgy!

2011. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Clem ***** válasza:

Szerintem a kérdező hölgy lehet aki nem feltétlen örül a vastag vádlinak...?!:)

De sajnos csak diétával..illetve fogyással lehet vékonyítani..ha viszont nincs rajtad fölösleg akkor sajna sehogy..!:(

2011. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is azzal a feltételezéssel élve válaszoltam, hogy a kérdező hölgy, Clem. :) Szerintem szép az izmos női vádli. Jó, persze nem az, amin látszik az izom kétfejű tagolódása, de azt is felteszem, hogy nem ilyenről van szó.
2011. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én, aki az elsőt válaszoltam :-), hát akkor reménytelen eset vagyok. Max pár kiló felesleg van rajtam, nem sok. Viszont szeretek bringázni, és eszem ágában sincs visszafogni ezt, úgyhogy vékonynak sosem leszek nevezhető csak derékban. :-(

:-)

2011. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves elő/legutóbbi, örülj neki! Az csupa izom, kicsit vastagabb, de még határozottan nőies altestű, de karcsú derekú női test az ideálom, és sokan vannak ezzel így! Örülj neki, hogy ilyen gyönyörű alakod van!
2011. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az pedig, hogy sportolsz és imádod a sportodat, még egy jó pont!
2011. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!