Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Stanazolol+proviron után kell...

Stanazolol+proviron után kell hcg? Szerintem nem de a logika ellenkezik vele, mivel a proviron androgén. A kérdésre ha kérhetem csak a témában jártasak és lehetőleg hozzáértők írjanak. Akérdésem csupán feltételezés, nem kívánok doppingszerekkel élni.

Figyelt kérdés

hali

25mg proviron/nap 20mg stanazolol/nap ez egy átlagos mennyiség, mennyi az az adag ami befojásolhatja a saját teszto termelést?


2009. febr. 4. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

laikus vagyok a kérdésben, de orvosi diplomám van.

Szerintem előbb kellene tudni a saját normál tesztoszteron termelésed adatait. Ahhoz lehet beállítani minden egyéb kiegészítő szert. Igazából sportorvost kéne megkérdezned, nekik nyilván van egy sémájuk ami nagyjából több azonos paraméterekkel rendelkező (súly, életkor, magasság, sportág...stb)emberre ráhúzható.

Én csak egy bőrgyógyász leszek, sajna többet nem tudok.

2009. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nem ertelek a stanozololhoz nem kell proviron se utana

Inkabb hagyd meg a proviront aromatizalodok szteroidokhoz

es olyanokhoz amik a tesztoszteron termelesed leallitsak

a Stanozolol egyiket sem teszi

a stanozololhoz nyomjal valmi jo kis injekciot

vegyel 200stanozololt 10mg set meg 14 ampula Decat

es nyomd het hetig

heti 2 ampulla

a stanozolol meg napi 4 egyfolytab

azaz 40 mg

2009. szept. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!