Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tömegnövelők károsak?...

A tömegnövelők károsak? Hízásra, izmosodásra

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok, hízni szeretnék de nem nagyon megy egy kis kondival és tömegnövelővel talán tudnék hízni pár kilót. Mondjuk 10 kg elég is lenne. Szerintetek?


18F


2011. jan. 26. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

NEM KÁROS!!!!

ne felejtsd h ez KIEGÉSZÍTŐ nem helyettesítő. ki kell számlni mennyi tápanyag kell.

2011. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem káros, annyi hogy ha normál kaja mellett edzéshez eszed, könnyebben hozzáférhető, és -akár- minőségi energiaforrást biztosít. Tömeg növelő, mert a plusz energiát a szervezet elraktározza, és ez az anyag ott marad, plusz tömeget képezve. Amit persze leedzel és már az izomtömeged nő.

Bár én a hagyományos táplálkozás híve vagyok vitamin kiegészítőkkel, egy "kis" szalonna pluszba csodákra képes :P Persze ez már károsabb ha nem vigyázol vele.

2011. jan. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül gondoltam erre mert a rendes kajától nem hízok.. :S
2011. jan. 27. 12:47
 4/13 anonim ***** válasza:
ha attól nem akkor ettől se fogsz. a "rendes kajádat tedd rendbe először
2011. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerinted?

Fehérje van benne, és szénhidrát, koncentráltan... Káros?

2011. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A rendes kaja rendbetétele jó ötlet, de továbbra is érdekes lenne a testtömeged, meg ugye ha edzel közben, pl sztem nem kizárt (valahogy én is így vagyok) hogy aktív mozgás mellett most próbálj hízni.. nem biztos hogy az menni fog, bár termodinamikailag ha lemozogsz X kJ energiát, de többet tudnál még ennél is bevinni akkor a fölösleget elraktározod.

a valóságban van egy tápanyag hasznosítás, lehet hiába ennél többet, nem feltétlen épülne be több. Tehát izmod nőhet, de pl. úszógumid nem lesz. És mire 10 kiló izmot felépítesz, na asszem az kemény és célirányos munka :D én rajtam kb. 10 év múlva lesz 10 kiló plusz izom, mert kb. most vagyok a versenysúlyomban, illetve mostanában súrolom az ennyi munkával elérhető maximumomat.

Sikerült vajon leírnom amit akartam? :DD

2011. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak ne hagyd abba, mert összeesel.
2011. jan. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz róla semmit, akkor ne írj ide. Miért esnél össze? Abbahagyod az evést is, vagy mi a f@sz?
2011. jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nézd meg swarcit, lóg rajta a bőr. Vannak hozzá hasonló korú terstépítők, akik tolják a szert, rajtuk nem látszik meg.
2011. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1) Swarczi nemcsak tömegnövelőt szedett, hanem ő keményen nyomta az anabolikus szteroidokat is.

2) Abbahagyta a sportot >> Nincs szükség az izomra >> Leépül

3) 64 éves a csávó teszto szintje 0.

2011. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!